Янукович голосував зі скандалом, а Тягнибок - з другої спроби

28 жовтня 2012, 15:53

28-го жовтня в Україні триває голосування на виборах до Верховної Ради. Відповідно, і політичні лідери, і дотичні до політики, й звичайні смертні ідуть робити свій вибір.

Президент Віктор Янукович прийшов на виборчу дільницю, проголосував і радісно показав палець.

І знову ж таки голосування президента не обійшлося без скандальності. Як писала "Українська правда", журналістів блокували на виході з дільниці для голосування, поки Янукович не сів у машину. Він навіть не залишився відповісти на запитання преси.

Більше того, жінку, яка хотіла попросити про особистий прийом у президента під час його голосування, за її словами, витягнули з дільниці і відвезли до міліції.


Янукович прийшов на виборчу дільницю...
...проголосував...
...і радісно показав палець

Одного з лідерів Об‘єднаної опозиції Арсенія Яценюка довго не могли знайти у списках, тож йому довелося постояти. Врешті Арсеній і його дружина Терезія змогли віддати свої голоси, пише "Українська правда".

Яценюка довго не могли знайти у списках
Врешті Арсеній і його дружина Терезія змогли віддати свої голоси

Лідер КПУ Петро Симоненко прийшов з паспортом і проголосував за рідну КПУ. Багатодітний татусь, який має за спиною перший шлюбі і другу молоду дружину, Симоненко радісно вкинув в урну всій бюлетень.

Симоненко проголосував за рідну КП

Проголосував і "радикальний" Олег Ляшко. І всім продемонстрував свій вибір.

Ляшко усім продемонстрував свій вибір

Боксер і лідер партії "Удар" Віталій Кличко. Дружина Кличка ніби гралася в хованки на дільниці. Але знайшла Віталія, і вони разом проголосували.

Подружжя Кличків на виборчій дільниці повеселилося
І проголосувало

А от лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок проголосувати з першого разу не зміг. Як виявилося, Тягнибок, який приїхав на виборчу дільницю у Дарницький район Києва ще до 12-ої дня, не мав при собі паспорта громадянина України, пише "Комсомольська правда в Україні".

"Я думав, що він лежить у мене в барсетці разом з іншими документами, але там його не виявилося. Претензій до комісії в мене немає – усе за законом", - сказав Тягнибок.

Документ, як виявилося, - у Львові, помічники політика привезуть його в Київ ще до закриття виборчих дільниць. А оскільки Тягнибок приїхав на дільницю із дружиною й сином-підлітком, то дружина проголосувала без проблем.

Тягнибок прийшов голосувати без паспорта, тож пішов ні з чим, але обіцяв повернутися і проголосувати
Але врешті Тягнибок таки проголосував - з другої спроби

Як пише "Сегодня", олігарх Рінат Ахметов проголосував у 43-му окрузі Донецька. Президент ФК "Шахтар" прийшов голосувати зі своєю мамою і дуже швидко знайшов себе у списках.

Проголосували також Наталія Королевська
Сергій Тігіпко
Володимир Литвин

Із дружиною прибув на виборчу дільницю колишній президент Леонід Кучма.

Кучма проголосував сам...
...і привів дружину

Проголосувала і дочка ув‘язненого колишнього прем‘єр-міністра Юлії Тимошенко. Як пише "Gazeta.ua", Євгенія Тимошенко наголосила, що її мама є головним опонентом режиму Януковича, і тому вона голосує за її звільнення.

Євгенія Тимошенко теж побувала на виборчій дільниці

Фото Дмитра Ларіна та Артема Жавроцького для "Українська правда", фото з "Сегодня", "Комсомольська правда в Україні", "Gazeta.ua", а також фото з Facebook Тігіпка і з Facebook фотографа "Комерсант-Україна" Влада Соделя

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів