Названо найкращого бармена Stella Artois 2012

31 жовтня 2012, 10:57

У Монреалі названо переможця Міжнародного конкурсу барменів Stella Artois 2012.

Минулого вікенду відбувся щорічний Міжнародний конкурс барменів (World Draught Masters) Stella Artois 2012.

Нинішнє змагання представників барної справи мало місце у канадському Монреалі - в Шале дю Мон-Рояль, з якого відкривається приголомшливий вид на чудове місто. До речі, воно є другим за чисельністю населення канадським мегаполісом.

А поєднання сучасності і слідування традиціям чудово підходить для Stella Artois - відомого старовинного бренду, який і зараз є однією з провідних світових пивних марок.


Нашу державу представляв переможець українського національного конкурсу барменів Stella Artois цього року Вадим Крушинський.

Як відомо, у Stella Artois існує свій, особливий ритуал розливу пива по келихах. Він складається з дев'яти послідовних кроків та дозволяє краще розкрити всю глибину та повноту смаку бурштинового напою, історія якого почалася ще у 1366-му році. Саме так можна краще насолодитися бездоганною якістю знаменитого пива.

Отже, після проведення конкурсу стало відомим ім'я нового "світового амбасадора" Stella Artois. У фінальному "двобої" зустрілися бельгієць Аллайне Шайко і австралієць Чарльз Мадд. Чемпіоном World Draught Masters 2012 журі визнало бельгійця.

Це, до речі, не просто почесний титул - на переможця впродовж всього 2013-го року чекає маса поїздок по локальних відбіркових конкурсах, на яких будуть визначатися найкращі з кращих знавців барменської справи.

Взагалі, за цей чемпіонський титул змагалися претенденти з 21 держави: Канади, Нової Зеландії, США, Аргентини, Ірландії, Греції, Великобританії, Чилі, Болгарії, Таїланду та інших країн.

Під час проведення Міжнародного конкурсу World Draught Masters бармени не просто демонстрували "технічні" навички і теоретичну базу. Оцінювалися навіть артистизм і харизма кожної "головної людини за стійкою бару".

Stella Artois і надалі продовжує сприяти розвитку світової історії пива. Це не просто дуже гарний та популярний напій із хмелю та солоду.

Stella Artois - це справжня світова легенда, що надихає багатьох сучасних майстрів барної справи розвиватися у своїй професії, у своєму покликанні.

Нагадаємо, український фінал Міжнародного конкурсу барменів Stella Artois відбувся у Києві 7-го вересня.

Тоді був визначений учасник, якому належало захищати честь українських барменів на такому представницькому всесвітньому змаганні.

Організатором відомого конкурсу виступає світовий лідер пивоварної галузі - компанія Anheuser-Busch InBev (Анхойзер-Буш ІнБев), частиною якої в Україні є компанія "САН ІнБев Україна".

Текст та фото "САН ІнБев Україна"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів