Літвінова привезла у Київ "Казку" з дресированими опаришами

5 листопада 2012, 22:29

Російська актриса та режисерка Рената Літвінова презентувала у Києві нову картину. Свою другу повнометражку "Остання казка Рити" Рената знімала на фотоапарат і на власні заощадження.

"Щоб ні від кого не залежати, я зняла "Казку" за свій рахунок - витратила всі гонорари за фільми, рекламу і дизайн одягу, а взагалі не думала, що картина потрапить у широкий прокат", - сказала Літвінова, яка навіть сукні героїням зі свого гардеробу дістала.

Врешті, бюджет картини, як зазначає "Сегодня", склав 200 тисяч доларів. При цьому усі актори працювали за мінімальний гонорар, а Тетяна Друбіч геть відмовилася від грошей.

"У виробництві кіно за власні гроші є мінуси - наприклад, я не могла собі дозволити заплатити хорошим акторам жирні гонорари. Із Земфірою ми взагалі уклали контракт на 1 рубль - без цього фільму не дали б прокатне посвідчення", - розповіла режисерка, пише "Комсомольська правда в Україні".


Як відомо, у "Казці" Зєма виступає співпродюсером та автором саундтреку.

Літвінова презентувала у Києві нову картину
Свою другу повнометражку "Остання казка Рити" Рената знімала на фотоапарат і на власні заощадження

Втім, як визнає Рената, в умовах економії є і свої "плюси".

"Не можеш собі дозволити зняти якусь сцену. Переписуєш. І виходить ще краще!" – каже Літвінова.

Втім, повторювати такий досвід Ренаті не кортить: "Це був смертельний експеримент, повторювати який мені б не хотілося".

Режисерка впевнена, що фінансування для її наступної картини знайдеться - як мінімум, у "Госкино".

На прем'єру "Казки" завітала актриса Ольга Сумська (ліворуч)
Телеведуча Сніжана Єгорова з дочкою
Сестри Завальські з "Алібі"

За сюжетом стрічки, головну героїню фільму Риту Готьє (Ольга Кузіна, "Маргоша") госпіталізують в аварійний корпус провінційної лікарні. Там працює її колишня одногрупниця і подруга Надя (Тетяна Друбіч, "Асса").

У Рити діагностують хворобу, яка неминуче закінчиться смертю. Щоб гідно її зустріти і допомогти до неї підготуватися, у світ людей приходить сам Ангел Смерті (Рената Літвінова), яка себе називає мисливицею тільки за тими душами, які здатні любити...

Дійсно, смерть у Літвінової мало схожа на стереотипний образ. У неї відмінне почуття гумору, вона гарна, носить жовту сукню і п'є шампанське.

"Коли прийде час, із задоволенням би зустрілася з собою з фільму - прекрасною жінкою, ще й з шампанським", - зазначила під час прес-конференції Літвінова.

Як зазначається, життя медиків у фільмі зображено досить реалістично. Воно й не дивно, адже мати актриси - хірург. Але, як каже Літвінова, під час зйомок вона з мамою не радилася.

"Знімаючи фільм, я не зверталася до мами, можу і сама зробити щось медичне - укол от можу вам зробити. Я взагалі обожнюю лікарні. Одного разу випадково потрапила до лікарні в Одесі, але мене швидко виписали, оскільки нічого не знайшли", - поділилася Рената.

Телеведуча Даша Трегубова та організатор Українського тижня моди Ірина Данилевська
Телеведуча Олена Фроляк
Саундпродюсер Володимир Бебешко та його протеже Міла Нітіч

У картині є і соціальний підтекст. Одна з героїнь шкодує за старими будинками, які назавжди зникли з вулиць Москви. Причому всі адреси знесених будівель, які звучать у фільмі, - справжні.

"Адреси зруйнованих будівель, що звучать у фільмі, - реальні: щоб їх дізнатися, ми зв'язувалися з архітектурно-будівельним наглядом. Це акти вандалізму диких, неосвічених людей. Лужков допомагав мистецтву? Навряд чи - він руйнував будинки заради наживи", - сказала на прес-конференції корінна москвичка Літвінова.

А ось на питання про тварин у кадрі (а там присутні тхір, ворони, метелики) Літвінова віджартувалася:

"Опариші були дресированими, я з ними довго займалася - вони добре реагують на ласку, люблять солодке. Що ж до тхорів - це були справжні бійцівські тхори. Щойно з'являвся вільний час, я брала тхора у сіточку і ми йшли тренуватися".

Кінопродюсер Олег Кохан
Телеведучий Дмитро Коляденко
Гімнастка Лілія Подкопаєва та її коханий Віктор Костирко

До слова, запитань про особисте життя, як зазначають ЗМІ, на прес-конференції на прохання організаторів не ставили. Але при цьому Літвінова пояснила, чому в Київ не приїхала її подруга Земфіра:

"До Києва вона не приїхала, тому що працює над своїм альбомом. Цю роботу вона призупинила заради фільму, і зараз я не маю права казати: "Поїхали зі мною на прем'єру". Людина працює - не те, що деякі", - з посмішкою сказала Рената.

Кажуть, на прес-конференції Літвінова, що запізнилася на 40 хвилин, трималася зарозуміло, запитання, які їй ставили, називала наївними і відверто знущалася над нечіткими формулюваннями.

Режисерка не приховувала небажання спілкуватися з пресою. Як зазначає "Медіаняня", цього і слід було очікувати від Ренати, яка в ефірі програми "Познер" назвала журналістів собаками.

45-річна Рената Літвінова на презентацію своєї стрічки у Києві вбралася у чорне. Губи режисерка традиційно підвела яскравою червоною помадою

На шиї висіла масивна прикраса з каменів у вигляді змії
Пальці були прикрашені перснями
На голові - маленький чорний "капелюшок-таблетка"
На ногах - чорні ботильйони Chanel

Фото "Main People", "E-motion", "Медіаняні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів