Киянка в інвалідному візку оголилася для чоловічого журналу

12 листопада 2012, 16:18

Уперше в Україні дівчиною з обкладинки чоловічого глянцю стала модель, яка пересувається на інвалідному візку.

Нетипова модель Юлія Козлюк зізналася, що роздягнулася вона для доброї справи, повідомляє "ТСН. Особливе".

Світлини з оголеною киянкою Юлією Козлюк поширив у листопаді один чоловічий журнал.

"Я знаю, що я це робила не для свого піару, і не для того, щоб спокушати чоловіків. Жінки з інвалідністю заслуговують на увагу, і вони нічим не гірші за інших жінок", - каже нестандартна модель.


Юлія Козлюк стала нетиповою моделлю
Киянка в інвалідному візку взяла участь у відвертій фотосесії

Три години зйомок Юлія провела під відкритим небом у столичному музеї Пирогово. Дівчина вперше у житті позувала без білизни. Зйомка була безоплатною і заради самотніх жінок на візках.

Як зазначається, Юля не ходить вже шість років - після того, як у ДТП отримала перелом хребта. Про минуле дівчина воліє не згадувати. Відтоді її життя кардинально змінилося. Юля розлучилася, очолила фонд для людей з обмеженими можливостями, почала багато подорожувати.

А нещодавно дівчина перемогла у конкурсі краси для жінок з інвалідністю.

Юля: "...Я це робила не для свого піару, і не для того, щоб спокушати чоловіків. Жінки з інвалідністю заслуговують на увагу, і вони нічим не гірші за інших жінок"

Коли ж їй запропонували роздягнутися перед камерами, Юля вагалася два дні, хвилювалася, що подумають близькі. Радилася вона тільки з нареченим Вадимом.

Пара разом вже два роки, а познайомилися вони у фонді. Нещодавно у Парижі він їй освідчився. І, судячи з того, що зйомка для журналу таки побачила світ, Вадим не став забороняти Юлі зніматися.

Та й взагалі, як зізнався Вадим, він вчинком коханої пишається. Проте на запитання, чи зможе Юля у майбутньому оголитися перед камерою повністю, пара відповідає негативно.

Фотозйомку провели у Пироговому

Юля вірить, що її приклад змусить подруг по нещастю змінити своє ставлення до проблеми, а відтак і життя - на краще.

"Я щаслива, у мене все чудово. Звичайно, не скажу, що мене влаштовує, що я сиджу у візку. Це нікого не може влаштовувати. Але це не привід перекреслити своє життя... Потрібно рухатися далі, вірити, жити, прагнути, жити на повну", - запевняє красуня..

Фото журналу "Кузьмин" з сайту shoubiz.com.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів