Подруга Могилевської показала видряпані очі й Київ, що зникає

14 листопада 2012, 18:16

У Музеї історії Києва стартувала фотовиставка "Київ, що зникає", присвячена старій добрій столиці, яку що не день нищать тупі збайдужілі люди.

Це той самий проект зі світлинами письменниці Лади Лузіної та співака Бориса Апрєля, який подружка співачки Наталки Могилевської анонсувала на своїй сторінці у соцмережі.

Фотосесія за участю Лузіної має на меті розповісти про старовинні будівлі столиці України, про будинки, які руйнуються, і кожен з яких має свою історію.

Світлини проекту розповідають про склеп відомого архітектора Городецького на Байковому кладовищі з порожньою могилою, напівзруйнований будинок київського авіаконструктора Ігоря Сікорського на Ярославовому Валу, пише "Дуся".


Також на світлинах можна роздивитися будинки на Боричевому току, Пейзажній алеї, на розі Володимирської та Прорізної, на Воровського,

На фото чи то хлопчик, чи то дівчинка Борис Апрєль, видно, постає в ролі янгола-охоронця старовинного міста, а от у Лузіної роль більш драматична – вона відьма.

"Начебто задум і непоганий, але ось його реалізація… Ах як це оригінально, рани від зірваних крил юного ангела. Фільтри, якими користуються всі щасливі власники Instagram. До кінця так і незрозуміло, це фото зі сторінки 14-річного підлітка "Вконтакте" чи арт-проект", - пише про якість втілення фотопроекту у життя сайт "Main People".

Письменниця Лада Лузіна і за сумісництвом подруга Могилевської представила фотопроект "Київ, що зникає"
Партнером Лади по фотозйомці виступив чи то хлопчик, чи то дівчинка Борис Апрєль
Співачка Наталія Могилевська дотрималася поважного "скорботного" дрес-коду заходу, але переборщила із кількістю одежин: тут тобі і пальто, і довге хутряне напівманто. Морозило Наталю, видно
Підтримала захід своєю присутністю актриса Ольга Сумська
І давній залицяльник Сумської скульптор Олег Пінчук завітав на відкриття у Музей історії Києва
Тут же був шоумен Дмитро Оськін
На фото Лада Лузіна постає у драматичній ролі - відьми
По її тілу ідуть тріщини
А очі взагалі подекуди видряпані
Чи то хлопчик, чи то дівчинка Борис Апрєль, видно, постає в ролі янгола-охоронця старовинного міста

Фото з сайтів "Main People", "Дуся", "E-motion"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів