Студія стилю "Sandler" запрошує

30 листопада 2012, 15:20

23-го листопада дружина депутата Партії регіонів Дмитра Сандлера Юлія відкрила у Києві нову Студію стилю. Відтепер високу якість, творчість і гостинність студії "Sandler" зможуть оцінити найвимогливіші до свого стилю люди.

"У нас в київських салонах краси я не змогла знайти балансу між демократичністю обслуговування і повагою до клієнта", - каже Юлія Сандлер.

"Часто так буває, що через неформальність стосунків у колективі про потреби клієнта практично забувають, або, навпаки, іноді надмірна послужливість майстрів змушує клієнтів почуватися ніяково. Наш клієнт відчуватиме, що його обслуговує дуже дружна, демократична, але водночас уважна команда висококласних майстрів", - переконує власниця "Sandler".

"Я дуже багато уваги приділила тому, щоб наш колектив складався з найкращих майстрів, мотивованих однією спільною метою - створити разом зі мною затишне місце для людей, для яких важливе не лише професійне обслуговування, а й доброзичлива атмосфера і творчий підхід", - переконує Юлія, клієнтка найкращих салонів не лише Києва, але й інших світових столиць.


Юлія Сандлер відкрила у Києві нову Студію стилю
Відкриття відбулося 23-го листопада у Києві
Валентина Довженко і Дмитро Сандлер

І дійсно, Юлія не стверджує, що її студія вирізняється якимось унікальним нововведенням технологій. Основною цінністю студії є гостинність та творче обслуговування клієнтів. Хоча при цьому надано широкий спектр послуг і використовується найновіше обладнання.

Родзинкою студії стилю "Sandler" є об'єднання під одним дахом трьох студій - естетик-студії, імідж-студії та фотостудії.

Для клієнтів це дуже зручно - прийшовши в студію перед якоюсь урочистою подією, можна зробити кілька професійних знімків відразу після маніпуляцій у перукарні, поки зачіску ще не розтріпала негода. Поставити, так би мовити, "крапку стилю".

Студія "Sandler" об'єднує під одним дахом три студії: естетик-студію, імідж-студію та фотостудію

Для тих, хто орендує фотостудію, це теж знахідка, та ще й у центрі міста. Стилісти і гримери не працюють з моделлю в окремій "битовочці" або незручній гримерці, а мають змогу скористатися естетик- та імідж-студією.

Потрібно відзначити наявність VIP-кімнати, де клієнт може отримати комплексне індивідуальне обслуговування далеко від сторонніх очей.

Студія зручно розташована на вулиці Московській, де майже ніколи не буває заторів, у "будинку мільйонерів". Тут є власна парковка і заїзд з двох сторін. Все, як і личить закладу з відмінним сервісом.

Під керівництвом Юлії Сандлер найкращі фахівці у сфері краси та естетики подарували своїм гостям чудове свято.

Мілан Паєвич - президент сигарного клубу

У програмі були творча презентація імідж-студії, приємний комплімент від естетик-студії, святкова фотосесія у фотостудії, модний показ Escаdа колекції осінь-зима, виступ "Gorchitza", Flying food, подарунки та сюрпризи від Sandler, Escada, Rixos.

Гостями вечора стали акордеоніст Ян Табачник, бізнесмен Гарі Корогодський з дружиною Ганною, Олена Шевченко, модний критик Данило Грачов, Валентина Довженко, Наталія Гінзбург, Оксана Хворостянна та інші.


Бізнесмен Гарі Корогодський з дружиною Ганною
Депутат-акордеоніст Ян Табачник
Самовисуванець Степан Гавриш
Роберт Сафанов – власник трьох ресторанних проектів: Byblos, Just Cafe, Porto Maltese
Гостей розважала "Gorchitza"

Текст і фото надані студією "Sandler"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів