Син регіонала купив будинок за 22 мільйони доларів у Манхеттені

5 грудня 2012, 15:35

Син депутата з Партії регіонів Миколи Янковського не лише виклав 270 тисяч євро за діжку з вином і візит Саркозі, а й купив собі будинок за 22 мільйони доларів у Нью-Йорку.

Про це повідомляє "The New York Times", пише "Українська правда".

Син регіонала, колишнього власника концерну "Стирол", Ігор Янковський придбав у Нью-Йорку елітну нерухомість. За таун-хаус на Манхеттені син депутата розщедрився на 22,375 мільйона доларів.

"Таун-хаус разом із басейном на 60 футів, проданий за 22,375 мільйона доларів – це найбільший продаж тижня", - зазначає американське видання.


Син регіонала Ігор Янковський придбав у Нью-Йорку елітну нерухомість
А от і донецький батько-депутат з Партії регіонів - Микола Янковський, колишній власник концерну "Стирол"

На додаток до басейну у шестиповерховому будинку, де тепер має "хату" і син українського регіонала, є приміщення для фітнесу та масажу, великий зал-кінотеатр, п'ять спалень, включаючи спальню господаря, яка займає весь поверх, дві тераси та сад.

"Новий власник – Ігор Янковський, закордонний покупець, який купив будинок через товариство з обмеженою відповідальністю Top Estate. Янковського представляв брокер з компанії Leslie J. Garfield and Company Метью Лессер", - пише видання.

Придбання Янковського - будинок у Манхеттені за 22,375 мільйона доларів став найбільшим продажем тижня

При цьому брокер Лессер лише повідомив, що таун-хаус буде використовуватися як приватний будинок, але спочатку на деякий час може здаватися в оренду.

Як повідомляється, шестиповерховий будинок розташований за адресою 247 Central Park West та виходить вікнами на парк.

Колишній власник використовував його для розміщення великої колекції сучасного мистецтва. Також раніше власницею цього будинку була внучата племінниця Волта Діснея.

У будинку регіонала є басейн на 60 футів і приміщення для фітнесу та масажу
Великий зал-кінотеатр
Тут же є п'ять спалень, включаючи спальню господаря, яка займає весь поверх, дві тераси та сад

Як раніше писав ТаблоID, кілька днів тому той самий нащадок регіонала ігор Янковський придбав бочку елітного французького вина за 270 тисяч євро. Сталося це на аукціоні у Франції. При цьому бізнесмен з України отримав можливість прийняти у себе в гостях екс-президента Франції Ніколя Саркозі з дружиною, моделлю та співачкою Карлою Брюні.

"За 200 тисяч євро я сама доставлю вино, а за 250 тисяч євро мій чоловік доставить його разом зі мною!" – обіцяла дружина Ніколя Саркозі, яка дебютувала в ролі аукціоністи.

Фото з сайту Streeteasy.com, а також фото з сайту "Vinum"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів