Доманський показав своїх дітей і дружин. ФОТО

7 грудня 2012, 18:25

38-річний шоумен Андрій Доманський, видно, втомився, що всі, окрім нього, розповідають про його особисте життя, і заговорив сам.

Популярний телеведучий дав інтерв‘ю журналу "VIVA! Україна". Мало того, Андрій разом із дітьми та двома своїми дружинами – першою і нинішньою – взяв участь у фото сесії.

Нагадаємо, Андрій Доманський має 4 біологічних дітей від трьох своїх жінок. Вперше він став батьком у 26 років.

Перша дружина Юлія в Одесі народила Доманському сина 9-го травня 2000-го року. Хлопчика назвали на честь улюбленого померлого Андрієвого діда. А у листопаді 2004-го у подружжя народилася друга дитина – дочка Лада. Цей шлюб протривав близько 10 років.


У 2007-му році телеведуча Лідія Таран, цивільна дружина Доманського, народила йому дочку Василину. Стосунки із Лідою Андрій так і не оформив у РАЦСі, хоч вони і протривали близько 5 років. Пара розсталася навесні 2010-го року. А вже того ж літа з‘явилися чутки про те, що Андрій проміняв Ліду на ефектну білявку з телевізора.

Нею виявилася нинішня офіційна дружина шоумена – Марина Юріївна Доманська. 19-го вересня 2011-го року, ще до того, як офіційно взяти шлюб, у пари народилася спільна дочка Кіра.

Андрій Доманський дав інтерв'ю про всіх своїх дружин
Шоумен вперше показав свою нинішню жінку - Марину Доманську

Але все по порядку. Вперше, із Юлею в Одесі, Андрій одружився у 21 рік

"Вона – моє перше справжнє кохання, не закоханість і не захоплення", - каже в інтерв‘ю журналу про першу дружину Доманський.

"Ми разом навчалися у ВНЗ на одній спеціальності, але звернули одне на одного увагу лише після його завершення. Зустрілися компаніями на якійсь нічній дискотеці, потім побачилися наступного дня і так почали зустрічатися", - ділиться він спогадами.

При цьому на момент шлюбу Юлія відповідала ідеалу Андрія.

"У молодості мені здавалося, що моя жінка має бути гарною, добре готувати борщ і утримувати будинок у затишку. Все це у повній мірі подарувала мені Юля…" – переконує він і запевняє, що Юля дарувала йому відчуття свята.

Перша дружина Доманського Юлія та двійко їхніх дітей: син Василь та дочка Лада

Але потім, за словами шоумена, він зрозумів, що формула "машина-квартира-дача" – не для нього. Тоді доля звела його з телеведучою Лідією Таран, яку він до загсу так і не повів. Ліда з‘явилася, коли Доманський жив на два міста – працював і в Одесі, і в Києві

"Я зустрів Ліду. Вона була абсолютно інакшою. Нові емоції, знайомства, медійні плани – картинки змінювалися із величезною швидкістю. Це вражало. Але якоїсь миті я втомився…" – визнає Андрій.

З Лідією Таран Доманський провів 5 років, але зрозумів, що такий ритм і стиль життя – не для нього.

"А єдиною причиною, з якої ми так і не дійшли до загсу – між Лідою та моїми дітьми від першого шлюбу не були вибудовані стосунки. Тоді я це лише відчував, зараз мені це абсолютно зрозуміло", - стверджує він.

За словами Доманського, у 2007-му році на свою тоді ще майбутню дочку від Таран Василинку він покладав чималі сподівання – мовляв, може, цей маленький ангел зможе своїм народженням налагодити стосунки у їхній великій родині.

Але після невдалого відпочинку в Італії у стосунках Андрія і Ліди стався ледь не вибух.

"Я побачив людину, яка взагалі не знала і не хотіла розуміти, що зі мною відбувається. Зі мною, з моїми близькими, які за 5 років близькими їй так і не стали. Ми постійно грали у "ти-гру" – ти винний (винна), ти повинен (повинна), звинувачуючи у своєму розбитому стані одне одного…" – розповідає він.

На фото Доманський з дружиною і дітьми. Праворуч на першому плані - син Марини від першого шлюбу Артем

Андрій з найменшою дочкою Кірою

При цьому Доманський стверджує:

"І Юля, і Ліда (кожна у свій час) були мені дуже близькі. Я кохав цих жінок, вони кохали мене…".

Однак, зважаючи, що жінка часто задає чоловікові напрямок у житті, він відчув, що рухається не туди.

"Я раптом зрозумів, що обидва напрямки були не в ту сторону, в яку мені хотілося б", - резюмує свою думку популярний телеведучий.

Також, за зізнанням Доманського, перед жінками, з якими він розстався. Він відчуває "і провину, і великий біль".

Заради справедливості зауважимо, що Лідія Таран та її дочка Василина не брали участі ані в інтерв‘ю, а ні у фотосесії "VIVA! Україна".

Як відомо, після Ліди Таран у житті Андрія з‘явилася ще одна ефектна білявка – його нинішня і вже офіційна дружина. За словами Доманського, свій шлюб із Мариною, яка народила йому дочку Кіру, він не приховував.

"Ми не приховували, швидше не афішували. Напередодні нашої літньої подорожі в Іспанію ми з Марусею повернулися до розмови, що треба було б розписатися, тим більше що у нас вже звилася Кірочка… Я сказав: "Слухай, а давай завтра підемо і одружимося?" Вона погодилася", - ділиться Доманський.

Шлюб із Мариною Андрій називає повноцінним партнерством
Наразі у пари одна спільна дочка, але в сукупності 5 дітей на двох

За словами Марини, вони з Андрієм рік пропрацювали на одному телевізійному каналі до того, як почали одне одного помічати.

"Було б дивно казати, що я шукав ідеал. Але мені хотілося знайти людину, яка незважаючи на відмінності у темпераменті та рисах характеру була б мені близькою. Те, що шукають абсолютно усі, - себе. З Мариною я віднайшов згоду із самим собою, рівновагу між головою і серцем. Це повноцінне партнерство. Ми поділяємо думки та почуття одне одного, не оцінюючи їх. Нам легко казати те, що думаємо, і не приховувати своїх почуттів", - каже Доманський про Марину.

До слова, шлюб із Андрієм для Марини теж не перший. Окрім того, в неї є старший син – Артем. Коли Марина з Доманським почали жити разом, хлопчикові було 5 років і він не одразу прийняв вітчима.

Із першою дружиною Доманського Юлією Марина підтримує нормальні товариські стосунки. Каже, передусім, вони обидві – мами. А от із Василиною, дочкою Андрія від Ліди Таран, Марина досі не знайома, як і з її мамою телеведучою.

Марина з Кірою
Доманський з Василем, Ладою і сином його дружини Артемом

Із повним текстом інтерв‘ю та фотосесією родини Андрія Доманського можна ознайомитися у новому номері журналу "VIVA! Україна".

Усі фото "VIVA! Україна"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів