Як будували басейн для "Чайного будиночку" Януковича

13 грудня 2012, 18:35

Басейн на "дачі президента Віктора Януковича" у Криму можна роздивитися в інтернеті.

Ще наприкінці листопада, роздивляючись територію так званого "Чайного будиночка" Януковича за допомогою Google Earth в інтернеті, можна було побачити не тільки зображення самого маєтку, а й чималого басейну поруч.

"Чайний будиночок Януковича" у Криму

Зображення це розмістив користувач під ніком A.reznikov, пише "Острів". Втім, вже 5-го грудня, як пише видання, картинка з басейном з карти зникла. Посилання, яке сполучало басейн і будинок, хтось прибрав.

При цьому зазначається, що у першоджерелі фотографії, викладені A.reznikov, залишилися. Як повідомляється, з інформації, яку ця людина дає про себе, можна зрозуміти, що місце роботи чоловіка - ТОВ "Укргідроспецбуд".


Ця компанія спеціалізується на проектуванні, будівництві та реконструкції басейнів, фонтанів, водойм і СПА. Судячи з усього - її клієнти добре забезпечені люди (або організації), низка яких пов'язана з Донецьком.

Так, серед фотографій, різних басейнів і фонтанів на різній стадії їхнього будівництва, окрім басейну "Чайного будиночку", є ще і фонтани, які розташовані поблизу "Донбас Арени".

Цінність фото басейну при дачі Януковича у тому, що вони дозволяють зрозуміти масштаби робіт і оцінити хоча б частину території маєтку.

Так будувався басейн
Так було
Так стало
Басейн готовий

Між іншим, крім басейну на "дачі Януковича" викладені фото частини будинку, де зроблено невеликий штучний водоспад. Він розташований у лівій частині будівлі.

Штучний водоспад

Повертаючись знову-таки до масштабів. Про те, який обсяг робіт було проведено, говорять і знімки різних років цієї ж території, зроблені з супутника.

Так, якщо подивитися, на те, що зафіксував супутник у липні 2004-го, і на те, що було записано у 2011-му, то видно, що будівництво велося з нуля. Всю зелень навколо будинку спеціально потім насаджували.

Так виглядало будівництво "дачі Януковича" з супутника у 2004-му році
А так виглядала дача у 2011-му

Також видання нагадує, що скандальний переїзд національного інституту виноградарства і вина "Магарач", розташованого раніше у кримському селищі Відрадне, пов‘язують саме з сім‘єю і "дачею" Януковича.

Мовляв, сусідство з так званим "Чайним будиночком", яким володіють структури, близькі до родини президента, і призвело до того, що наукову установу було переведено в інше місце.

При цьому лунають різні варіанти того, як будуть використовуватися вивільнені землі, серед яких чимало виноградників і земель сільгосппризначення.

Одну з версій озвучило "Дзеркало Тижня": мовляв, старший син Віктора Януковича збирається зайнятися виноробством.

Ще одна версія: мовляв, ту частину земель, яка належала "Магарач" і прилягала впритул до паркану "дачі Януковича", буде використано для розширення її кордонів.

Третій варіант розвитку подій навколо земель був озвучений зокрема російським інформагентством "Новый регион": мовляв, у нових межах селища Відрадне почнеться будівництво елітного житла.

Фото з сайту "Острова" і "Української правди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів