У День Святого Миколая "SOCAR" здійснила мрії онкохворих дітей

20 грудня 2012, 10:30

19-го грудня 2012-го року в День Святого Миколая паливна компанія "SOCAR" здійснила мрії маленьких пацієнтів, завітавши до онкогематологічного відділення Львівської обласної дитячої спеціалізованої клінічної лікарні.

Втілити у дійсність дитячі мрії "SOCAR" вдалося, попередньо зібравши листи малечі із побажаннями до Святого Миколая.

У листах дітлахи просили отримати у день свята музичні інструменти, одяг, іграшки, книги, приладдя для малювання, телефони, комп'ютерне обладнання, планшети. Дехто з дітей просив здоров'я для батьків.

Вкрай важливо, що, незважаючи на надважкі хвороби, маленькі пацієнти справді вірять у чудеса і мріють про здійснення простих дитячих бажань.


Кошти на придбання дарунків були зібрані паливною компанією "SOCAR" внаслідок проведення благодійної акції на однойменних АЗК у Львівській області.

Суть акції полягала в тому, що, купуючи спеціальну акційну символіку (наліпки у вигляді метеликів), клієнти безпосередньо долучалися до допомоги. А кошти, сплачені ними за наліпки на АЗК, спрямовувались на придбання подарунків дітям.

У результаті "SOCAR" лише у Львівському регіоні за період тривалості акції з 1-го листопада по 15-е грудня 2012-го року вдалося зібрати 16 тисяч гривень благодійних коштів.

За рахунок цих коштів та тих, що були виділені "SOCAR", вдалося облаштувати дітям справжнє свято Святого Миколая з театралізованим дійством та довгоочікуваними подарунками.

На згадку про веселі гостини кожна дитина отримала від благодійників солодощі та іграшки.

Текст та фото PR-служби "SOCAR"

Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів