Дочка Брежнєвої в 11 років мастить губи червоною помадою. ВІДЕО

20 грудня 2012, 15:34

В інтернеті спливла низка фотографій під заголовком "Донька Віри Брежнєвої наплювала на її заборони".

Як пише "Комсомольська правда в Україні", 11-річна дочка співачки Соня Кіперман веде активне Інтернет-життя і вивішує свої світлини на всезагальний огляд.

І це при тому, що не так давно її мама Віра Брежнєва казала, що забороняє старшій дочці спілкуватися у соцмережах.

"Соня була активним користувачем Інтернету. Зараз вже ні, після того як незнайомі люди почали писати про неї гидоту і заводити інтернет-клонів. Ми поговорили і прийняли рішення, що їй вже не потрібно більше спілкуватися в Інтернеті. Тож можу офіційно заявити, що сторіночок Соні в соцмережах немає", - казала раніше колишня солістка гурту "ВІА Гра".


Дочка Віри Брежнєвої вивішує свої світлини в інтернет
Соня Кіперман обожнює позувати

Але, незважаючи на заборону, Соня продовжує регулярно викладати в Інтернет свої фото і ділитися своїми думками у статусах. Життя дівчинки в Інтернеті - як на долоні.

"Як і будь-яка дитина, Соня нудьгує на уроках разом з подружками-однокласницями, ходить у кафе і має масу хобі. "Іноземні мови, мода, розважальні центри, кіно, парки, друзі" - ось така інформація написана у її графі "про себе". До речі, особливу увагу Соня приділяє танцям, яким вона присвячує весь вільний час", - пише видання.

Дівчинка любить танці

При цьому зазначається, що дівчинка більше не коментує стосунки своїх батьків. Але, незважаючи на розлучення Брежнєвої з бізнесменом Михайлом Кіперманом, прізвище прийомного батька у соцмережі Соня не змінювала.

Соня навіть фото зі спальні вивісила
Дочка Брежнєвої з подружкою

А ще Соня обожнює зніматися і позувати перед камерою. У цьому можна пересвідчитися у відео однієї з телепрограм.

При цьому, зазначимо, дівчинка не надо слухняна і гребує настановами рідної бабусі, мами Віри Брежнєвої. Зокрема, у питанні мейкапу.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Фото з Вконтакте Соні Брежнєвої з сайтів "Комсомольської правди в Україні" та "Дусі"

Відео "Нового каналу"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів