Кохана Щербаня продемонструвала спідню білизну з "XXL"

26 грудня 2012, 11:11

Днями в одному з відомих нічних клубів Києва відбулася найграндіозніша репетиція Нового року з журналом "XXL" і Емілією Вишневською.

Гостей цього вечора розважали по повній. "XXL" подарував всім гостям яскраву шоу-програму, незабутні сюрпризи і море задоволення.

Головною феєрією вечора стала презентація і показ нової колекції ексклюзивної спідньої білизни від провідної російської фотомоделі і дизайнера власної лінії спідньої білизни - Емілії Вишневської.

Її нова колекція "EmiVi by Emiliya Vishnevskaya" весна-літо 2013 виконана виключно з найбільш рідкісного і дорогого у світі венеціанського мережива.


Головною феєрією вечора стала презентація і показ нової колекції спідньої білизни від коханої Щербаня Емілії Вишневської

Колекція коханої Артема Щербаня припала до душі чоловікам, які не просто могли відвести від неї своїх очей.

А дівчата після показу одразу ж замислилися, як би це якнайшвидше вбратися у цю білизну. Особливо у переддень Нового року - щоб потішити своїх чоловіків.

"Вся білизна створена мною, спрямована виключно на розкіш і сексуальність, вона не може залишити байдужою жодну людину, незалежно від статі", - впевнена сама Емілія Вишневська.

Показ Емілії супроводжувала талановита виконавиця Amy McFollow.

Колекція "EmiVi by Emiliya Vishnevskaya" весна-літо 2013

Текст і фото прес-служби журналу "XXL"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів