Як Сумська, Подкопаєва і Бадоєва загадують бажання

17 січня 2013, 14:19

Олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва, екс-дружина кліпмейкера та телеведуча Жанна Бадоєва і актриса та ведуча Ольга Сумська зі своїми дітьми взяли участь у тематичній фотосесії.

Журнал "Viva! Украина" спільно з домом моди Стелли Шаховської представили спецпроект "Новорічні мрії". У ньому відомі матусі разом зі своїми чілдренами в новорічних костюмах позують фотографу.

Зокрема, Лілія Подкопаєва у проекті взяла участь з двома своїми дітьми – Вадимом та Кароліною Нагорними. У ході зйомки зіркова мамця поділилася сімейними традиціями та новорічними уподобаннями.

"Наряджати ялинку - одна з наших улюблених передноворічних розваг. Щороку ми докуповуємо ялинкові прикраси та іграшки", - поділилася спортсменка.


В самої Лілі, як вона зізналася, є улюблена ялинкова прикраса – "годинник, на якому завжди за п'ять дванадцята".

Подкопаєва з дітьми взяла участь у фотопроекті "Новорічні мрії"

"Йому не менше 40 років, він вже став раритетом. Із самого мого раннього дитинства і до цього дня цей годинник посідає головне місце на ялинці. Так би мовити, сімейна реліквія!" – розповіла вона.

"Що стосується Вадима і Кароліни, то у них кожен рік - новий фаворит, зазвичай це мультяшний герой, який просто зобов'язаний висіти на новорічній ялинці", - зазначила Подкопаєва.

"Взагалі, Новий рік - свято сімейне, і у кожної сім'ї - свої ритуали. Наприклад, у нас з Вадимом і Кароліною існує така традиція: кожен має приготувати по 12 виноградинок, загадати бажання і з кожним ударом курантів з'їдати по одній. Встигли - здійсниться!" – поділилася жіночка, але хутко додала:

"Головне - не вдавитися! І взагалі, я вірю, якщо чогось дуже хотіти, то мрія обов'язково здійсниться!"

"У нас існує традиція: кожен має приготувати по 12 виноградинок, загадати бажання і з кожним ударом курантів з'їдати по одній. Встигли - здійсниться! Головне - не вдавитися!"

Актриса та телеведуча Ольга Сумська на проект прийшла із дочкою Анною Борисюк.

"З кожним роком, у міру дорослішання Ганнусі, все складніше зберегти її віру в Діда Мороза - вона (віра) тане, як Снігуронька. Але як і раніше дочка пише зворушливі листи дідусеві-чарівнику, а мама з татом уважно їх читають..." – поділилася акторка.

"У нашій сім'ї артистів кожен може перевтілитися у новорічного персонажа! І ми обов'язково дотримуємося ритуалу загадування бажань: маленькі записочки з ними потрібно підпалити, а попіл випити з шампанським, поки куранти не проб'ють 12 разів", - вела далі Оля.

Дочка Сумської досі пише Діду Морозу листи

Втім, є в Сумської ще один варіант розваги.

"А ще можна написати свої заповітні бажання і в новорічну ніч покласти їх під подушку - штук п'ять-шість. А вранці навмання вийняти три бажання, як жереб, ось вони і збудуться!" – запевнила Сумська.

За словами Ольги, минулої новорічної ночі вона так і зробила.

"…І уявіть: два точно здійснилися. Спробуйте, не пошкодуєте!" – запевнила вона.

Ольга знає, як загадувати бажання

Також у фото проекті була задіяна колишня дружина та дочка кліпмейкера Алана Бадоєва - Жанна та Лоліта.

"Коли я була в Лапландії у Санта-Клауса, попросила його написати лист моїм дітям - і вони справді на Новий рік отримали це послання. Щастю їхньому не було меж! Цей лист ще більше зміцнив Лолу в думці, що Санта існує. І вона пише йому записочки-побажання", - поділилася Жанна.

"Найзворушливіше бажання звучало так: "Дорогий Санто, моя мама зараз в Америці на зйомках і не може до мене прилетіти. Зроби так, щоб це більше не повторювалося, і всі Нові роки мама була зі мною. А ще краще, щоб вона не працювала взагалі!" – згадалося жінці.

Дочка Бадоєвої якось побажала, щоб її мама взагалі не працювала

Також телеведуча розповіла, як обирає подарунки для своїх дітлахів – дочки Лоліти та сина Бориса.

"Звичайно ж, саме в Новий рік хочеться покласти дитині під ялинку щось особливо бажане. Як правило, у Лоліти я заздалегідь випитую, що б вона хотіла там знайти. Але купую "замовлення" не відразу, оскільки бажання доньки часто змінюються і остаточно вона визначається, чого ж хоче, за кілька днів до Нового року", - розповіла Жанна.

"З Борею простіше - він хлопчик і він старший. Тож свої подарунки озвучує завчасно, чітко і ясно", - додала вона.

Трохи в іншому фотопроекті журналу, але так само зі своїми двома дочками, взяла участь телеведуча і співачка Ольга Полякова.

При цьому на фотографіях блондинка скидається на Lady Gaga.

Співачка-телеведуча Ольга Полякова на фотосесію прихопила одразу двох дочок

Фото з сайту "Viva! Украина", а також фото, надане редакцією журналу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів