Пономарьов заманив напівоголену Осадчу під воду

21 січня 2013, 17:02

39-річний співак Олександр Пономарьов розповів, що вже тричі міг статит депутатом, показав ліжко-автівку і заманив телеведучу Катю Осадчу в ополонку.

Про це йшлося в недільному ефірі "Світського життя".

За словами Пономарьова, його вже неодноразово запрошували працювати у Верховній Раді.

"Я вже міг три скликання бути народним депутатом", - сказав Олександр.


Але поки що співак іти в політику не хоче.

"По-перше, я зараз ще не готовий – сам для себе. По-друге, я поки не відчуваю, що можу бути корисним там, хіба що у якості боксера у минулому. Але це мені не подобається", - пожартував він.

У своєму заміському будинку Пономарьов зізнався: "Я вже міг три скликання бути народним депутатом"
Сашко гадає, що міг би бути корисним у Раді хіба що як екс-боксер...

Як відомо, в юності Пономарьов активно займався боксом.

"Я не готовий, я не хочу бути молодим депутатом дурним, який натискає кнопки", - додав співак, який, за його ж словами, міг стати парламентарем і до Помаранчевої революції.

Пономарьов: Не хочу бути дурним депутатом, який натискає кнопки

Також в рамках програми, яку знімали до свята Водохреща, Сашко запропонував телеведучій Катерині Осадчій зануритися в ополонку. Разом вони сходили в лазню та занурились в ополонку, що знаходиться просто на території заміського будинку співака.

Пономарьов розповів, що ополонка для нього – не рідкість. Каже, туди він стрибає постійно, коли париться у лазні. А якось заманив у неї і боксера Віталія Кличка. Каже, тому сподобалося.

Господар будинку запропонував Осадчій пірнути в ополонку
І сам туди ж
Осадча, до речі, погодилася
Потім грілися разом

За словами артиста, єдине, чого йому бракує для повного щастя, - жінки, яка стала б йому не тільки коханкою, а й спорідненою душею.

"Половинки не вистачає… Дівчата то є… Ну як є – я спілкуюся з ними, я ж не якийсь там… ну, не буду нічого казати. Дівчата є. Просто знаєш, не вистачає… людини, з якою можна поспілкуватися, довіритися, розказати все, що відбувається в тебе, в житті, як би ти хотів помріяти разом. Ну не знаю, такі речі", - сказав він.

При цьому у бесіді з Осадчою співак зізнався: "Я не можу довго бути сам… Мені не вистачає спілкування... Довірливого спілкування…"

Для повного щастя співакові бракує жінки для довірливого спілкування

Між іншим, Пономарьов, як виявилося, із власним сином Сашком не може побути наодинці. Екс-дружина зірки Вікторія Мартинюк наполягає на тому, щоб разом із ними завжди була третя особа. Сам Пономарьов, за його словами, на такі умови пристає, щоб знову не почати конфліктувати.

"Вдвох не залишаємось, тому що є ще няня завжди… Інколи дуже хочу... я не боюся (посміхається), просто так складається…" – поділився він.

"Це неправильна фраза – "забороняє", але вона не хоче, а я не хочу конфліктів, тому хай няня буде – нічого страшного", - додав співак.

Екс-дружина Куся Мартинюк проти того, щоб Пономарьов лишався наодинці з їхнім спільним сином

До слова, Пономарьов провів екскурсію своїм холостяцьким помешканням. Дизайн будинку, за його словам, розробляв він сам – бо нікому таку справу не довірив би.

Олександр похизувався гостьовим будиночком, ванною просто посеред спальні, а також та дитячою кімнатою свого сина. Так, кімнату малого Сашка оформлено у стилі мультфільму "Тачки", який обожнює Пономарьов-молодший.

Пономарьов провів екскурсію своїм холостяцьким помешканням
Ванною просто посеред спальні
Дитячу кімнату сина олександр оформив у стилі мультику "Тачки"

За словами зірки, він у своєму заміському будинку живе з 1997-го року - знається із сусідами і навіть ходить до них на борщ.

"Взагалі, як в селі. Сашка може піти погуляти, наприклад, десь на вєліку покататися до Дніпра, приїхати зі жменею черешень або з якимись там пиріжками – хтось з сусідів дав. Сусід може покликати мене, з городу – зараз слина аж потекла, - зібрав і зварив сам борщик свіженький. Дзвонить і каже: "Приходь на свіженький борщик!". У нас навіть хвіртка спільна", - хвалиться співак.

А ще в будинку з Пономарьовим також мешкають собака та кіт Червоноград.

А ще в будинку з Пономарьовим також мешкають собака...
...та кіт Червоноград, чкий приносить господареві мишей

Стоп-кадри з відео "Світського життя" та фото з Facebook Осадчої

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів