Барбі з Одеси мандрує світом та розповідає, як досягти мрії

22 січня 2013, 16:19

Одеситка Валерія Лук'янова, яку називають живою Барбі, активно мандрує світом та навіть проводить семінари.

Дівчина, чия зовнішність викликає космічно-мультяшні асоціації, зараз перебуває в Америці, перед тим була у Мексиці, а в березні полетить до Москви.

Схоже, саме завдяки своєму неприродному вигляду, Валерія досягла певного успіху. І тепер вона готова поділитися ним з іншими дівчатами.

Все це можна дізнатися на її сторінці у соцмережі "ВКонтакте", куди одеситка чи не щодня додає нові фото з розгорнутими коментарями та цитатами.


"Люблю подорожі... Скоро США, потім Мексика і Гондурас, і потім хочемо відвідати Австралію і Нову Зеландію... Цікаво, чи холодно там у травні?" – написала Барбі 20-го січня.

А вже за два дні дівчина, яку читачі ТаблоID також знають під ім'ям Валерія-Феломена, запостила фото з Нью-Йорка.

"Скажу чесно: взимку мені ніде не подобається, навіть Нью-Йорк взимку втрачає свій шарм. Зима - це те, що я хотіла б виключити зі свого життя назавжди!"

Хто б міг подумати, що у березні "Барбі" даватиме семінар у Москві, на якому розповідатиме дівчатам про досягнення мрії. "У мене є, що сказати на цю тему. На тему здоров'я, духовного розвитку, краси, зростання у всіх сферах. Все це необхідно для гармонійною і цілісного життя, і радісного існування..." - пише Валерія

"Бути собою - це мистецтво. Без порівняння себе з кимось, суперництва... Інакше в цьому випадку ви переймаєте риси іншої людини", - пише одеситка у себе на сторінці

"Тільки той, хто орієнтується у своєму розвитку на внутрішній ідеал, може по-справжньому бути собою", - вважає Лук'янова
Раніше Валерія казала, що не робила пластичні операції, окрім збільшення грудей
Ось це Валерія вважає прикладом досягнення мрії...
До печер "лялька" ходить теж у купальнику?
Подружки в одеської Барбі такі самі, як і вона

"Мені часто пишуть, що я, як лялька. Ось тепер я хочу вам показати, що таке справжня лялька ... А то що мені пишуть, що я, як лялька в своєму повсякденному стилі, до ляльковості це стосунку не має. Я така і є. А на цьому фото затята ляльковість. Перуки, подібні сукні, я купила їх досить багато. Щоб показати людям, що таке справжня ляльковість, а то вони, здається, не в курсі".

Нагадаємо, у листопаді Валерія Лук'янова стала героїнею зйомки для американського глянцю. А 5 років тому вона брала участь в інтернет-конкурсі на ТаблоID.

Фото зі сторінки Лук'янової у "ВКонтакте"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів