Михайло Поплавський презентував новий неочікуваний кліп

1 березня 2013, 12:47

Напередодні найромантичнішої пори року – весни – відбулась презентація нового суперкліпу Михайла Поплавського - "Приречений на любов".

Композицію, написану Віталієм Волкомором на слова Миколи Бровченка, народний артист України присвятив чарівній половині людства – жінкам.

Першими оцінили кліп друзі та колеги – співак, композитор, продюсер Дмитро Клімашенко, звукорежисер і продюсер Володимир Бебешко, кліпмейкер Максим Паперник, співаки брати Борисенки, народні артисти України Павло Зібров, Оксана Білозір, Іван Попович та багато інших селебретіз.

У стильному чорно-білому кліпі імпозантний Михайло Михайлович у супроводі чарівних юних музиканток виконав сучасну композицію в роковому аранжуванні. Роботу у новому творчому амплуа артист обіцяє продовжувати й надалі.


Михайло Михайлович повертається з новим кліпом
І, як завжди, в оточенні молодих і гарних дівчат

"Ми зняли цей кліп за шість годин! Він був задуманий простим та малобюджетним, щоб відео не відволікало від глибокого ліричного змісту самої пісні. Бажаю вам, щоб ви всі були приречені на любов! Бо вона надихає, підіймає настрій та допомагає нам дивитися із оптимізмом у майбутнє", - сказав після презентації Михайло Поплавський.

Поплавський лишається вірним своєму стилю
Тому носить переважно костюми

Режисером нового кліпу Поплавського став відомий кліпмейкер Семен Горов. Це не перша його режисерська робота для відомого артиста. Семен Горов знімав для Поплавського кліпи "Банька", "Батько", "Пам’яті друга", "Полем, полем".

За словами режисера пісня "Приречений на любов" - це потужний заряд оптимізму із побажаннями щирості почуттів.

На презентацію завітали творці кліпу та друзі артиста

"Кліп ми сповнили такою ж позитивною енергетикою, які і пісню. Це драйв, це рок, це те, чого від Михайла Поплавського ніхто не чекав!", - сказав Семен Горов.

Режисер відео Семен Горов

Задля зйомок у динамічному кліпі Михайло Михайлович менше ніж за місяць схуднув на 6 кілограмів! Та зупинятися на досягнутому не бажає: найближчим часом артист планує схуднути ще на 5 та перезняти відеокліп "Блюз еротичних думок".

Композитор Віталій Волкомор та автор слів пісні Микола Бровченко
Колеги Поплавського Оксана Білозір та Павло Зібров
Режисер Макс Паперник
Продюсер та співак Діма Клімашенко
Саунд-продюсер Володимир Бебешко
Кліпмейкер Горов та автори пісні Волкомор і Бровченко

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Фото Олега Гриба

Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів