"Міс Україна-2009" живе у Москві та вміє привабити "солідного" чоловіка

26 березня 2013, 17:17

Напевно, декому має бути цікаво, чим займаються дівчата з титулами "Міс" після свого тріумфу на конкурсах краси.

Дехто з них продовжують працювати моделями, хтось іде вчитися, а інші вдало виходять заміж.

"Міс Україна-2009" Євгенія Тульчевська, наприклад, переїхала до Москви, вступила до МДУ та живе у своє задоволення разом з бойфрендом.

Як видно з її світлин в Instagram та записів у Formspring, Женя має усе, що треба дівчині, сфера інтересів якої зумовлена, у першу чергу, увагою до її зовнішності.


Тульчевська, як і більшість сучасних дівчат, полюбляє "дути губки" та фотографувати своє відображення у дзеркалі.

Можливо, Женя збирається заміж, тому й приміряла цю білу сукню

Також Женя любить свого котика, взуття, клуби і ресторани. А ще вона знає, як привабити солідного чоловіка.

"Особисто я вважаю, що зовнішній вигляд - це запорука успіху - демонстративна поведінка, сексуальність, вишуканість в одязі, у макіяжі зводять шанси до нуля. Дівчина повинна мати доглянуте волосся, чисте обличчя, красиві зуби і гарну фігуру (я за те що дівчина повинна бути худенькою) в міру спортивну і підтягнуту", - ділиться досвідом Женя.

Дівчина впевнена, що чоловіків у першу чергу приваблює доглянута зовнішність

"Елегантний стиль одягу! Мати красиву міміку, красиво і правильно розмовляти (Це важливо). Бути трохи наївною і дивуватися багатьом речам. "Солідні" чоловіки :)))), люблять відкривати світ для дівчат із іншого боку, якого вони нібито не знають, при цьому радість і захопленість дівчат, доставляє їм величезне задоволення! Це перший крок :))))" – пише міска.

Красива міміка, на думку Жені - дуже важлива. Може, саме тому на усіх фото вона намагається надути свої і без того пухкі губи

"Потім потрібно визначити, який тип поведінки, спілкування подобається цьому чоловікові і підлаштовуватися трохи під нього! Люди повинні йти один одному назустріч :)))", - зауважила дівчина.

Сама Женя є студенткою, а у вільний час насолоджується життям.

Якщо вірити соцмережам, Женя навчається у МДУ

"Вільний час від університету проводжу абсолютно по-різному :)) якщо є кілька вільних днів, як правило, кудись відлітаю. А так готую домашнє завдання, вчу англійську і французьку. Ходжу з подружками і хлопцем гуляти в караоке, клуби, ресторани, кіно, магазини. Іду в гості і запрошую гостей! Ходжу на спорт, просто на прогулянку… Всього потрохи. І, звичайно, граюся з котом", - повідомляє Тульчевська.

"Мене важко знайти і легко втратити", - так підписала цю світлину Женя
Ну і стандартні для Instagram фото
І як же не показати усім свою сумочку від "Dior"
Дівчина любить не лише домашніх котиків, але й диких
Тульчевська з батьками
З бойфрендом, за рахунок якого вона живе. Принаймні на це Женя натякнула, відповідаючи на запитання, звідки в неї гроші на дорогі речі і подорожі
За словами Тульчевської, вона завжди хоче схуднути. Її нормальна вага - 54 кілограми, але вона хоче важити 50
Таке фото теж є у блозі Жені. Певно, ностальгує за минулим

Нагадаємо, у 2009-му році Тульчевська заочно навчалася у Дніпропетровському державному фінансово-економічному інституті і зустрічалася з якимсь дуже впливовим бізнесменом. Можливо, саме з ним Женя живе зараз у Москві.

Фото з Instagram Тульчевської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів