Вірастюк, Фагот, Притула та інші байкери – З гордістю за Україну!

3 червня 2013, 14:17

В Україні з 30-го травня по 2-ге червня пройшов міжнародний мотофестиваль "Тарасова Гора - 2013".

Партнером фестивалю, якому цього року виповнилося вже одинадцять років, виступила ТМ "Чернігівське". Підтримкою цього традиційного зльоту "двоколісних" виробник пива "Чернігівське" - компанія "САН ІнБев Україна" - відкриває новий етап своєї багаторічної програми "Випив? За кермо НЕ сідай!".

Її реалізація здійснюється лідером пивоварної галузі в рамках глобальної програми "Кращий світ".

У фестивалі зареєструвалося понад 4 тисячі учасників. Окрім українських байкерів, багато гостей приїхало з інших країн – Білорусії, Польщі, Молдови, Литви, Казахстану, Естонії і навіть Норвегії.


Фестиваль носить назву священного для кожного українця місця - Тарасової гори, на якій у травні 1861-го року було поховано Тараса Григоровича Шевченка, який для багатьох у світі став символом України. Тому патріотичний слоган "З гордістю за Україну!", який пропагує ТМ "Чернігівське", повністю передає загальний патріотичний і, разом з цим, особливий інтернаціональний дух, що панує на мото-зльоті.

У числі організаторів події – популярний телеведучий Геннадій Попенко.

Серед інших відомих гостей фестивалю "Тарасова Гора" - учасник гурту "ТНМК" Фагот, Сергій Притула, Олександр Педан, виконавці Інна Желанная та Віктор Павлік, а також відомий український силач Василь Вірастюк, з яким можна було помірятися силою.

Вибір байкерів у якості "союзників" у пропаганді відповідального споживання пива закономірний: вони завжди "на виду", їх марафони не залишаються непоміченими іншими учасниками дорожнього руху. Крім того, керування двоколісним "залізним конем" вимагає особливої уваги та миттєвої реакції, тому водії мотоциклів як ніхто усвідомлюють важливість контролю над дорожньою ситуацією.

Під час проведення фестивалю "Тарасова Гора" байкери с прапорами ТМ "Чернігівське" "Випив? За кермо не сідай! здійснили мотопробіг до міста Канів – до самої Тарасової гори, де мер Канева Віктор Ніколенко привітав президента мотофестивалю "Тарасова гора" Ашота Арушанова.

Учасники мотопробігу Переяслав-Хмельницькій – Канів – Переяслав-Хмельницький на Тарасовій горі

Під час фестивалю, окрім музичної програми за участю "Крематорій", "Здоб ши Здуб" та багатьох інших виконавців, відбулося і так зване "кастом-шоу". Під час нього було обрано найкращий, на думку експертів, байк, зібраний його власником власноруч. Треба зауважити, що цікавих "мото-екзкмплярів" на фестивалі виявилось чимало.

Нагадаємо, що соціальна кампанія "САН ІнБев Україна" і ТМ "Чернігівське" "Випив? За кермо не сідай!" спрямована на підвищення відповідального вживання пива, зокрема, запобіганню керування транспортними засобами після вживання алкоголю.

Фото Юрія Бондаренка та Оксани Лазепко

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів