На Печерську відкрили комплекс у стилі DolceVita

4 червня 2013, 12:39

30 травня в Києві з'явилася нова пам'ятка - урочисто відкрили новий світломузичний фонтан в рамках презентації житлового комплексу преміум-класу "Бульвар Фонтанів" по вул. Патриса Лумумби, 6/1.

На захід зібралося понад 1000 гостей, серед яких були політики, бізнесмени, журналісти провідних ЗМІ, діячі шоу-бізнесу та жителі комплексу.

Екс-мністр оборони Олександр Кузьмук
Член фракції Партії регіонів Микола Баграєв
Голова держагентства з інвестицій та керування нацпроектами Владислав Каськів
Тренер проекту "Зважені та щасливі" Аніта Луценко

Гості свята неспішно прогулювались та фотографувалися біля унікального світломузичного фонтану, та насолоджувалися його красою. Фонтан переливався водними струменями і різнокольоровими променями під музичний супровід мелодій з кінофільму Федеріко Фелліні.

Концепція заходу "La Dolce Vita" вибрана не випадково. Поки одні забудовники розмірковують, чим же інфраструктурно наповнити свої житлові об’єкти, компанії UDP та City 1 Development не тільки якісно будують житло, а й відтворюють вигляд Києва не лише як найзеленішої столиці, а й як міста фонтанів.


До речі, гості свята відзначали, що новий фонтан та комплекс "Бульвар Фонтанів", дійсно вже можливо назвати новою визначною архітектурною пам'яткою столиці.

Усі присутні змогли оцінити переваги проживання в новому житловому комплексі, відвідавши представницькі холи та шоу-рум, в якому дизайнери створили ексклюзивний проект квартири у європейському стилі.

Після огляду "Бульвару Фонтанів", гості прямували на майданчик біля будинку де могли поласувати смачними стравами та напоями.

Особливу родзинку і радість в святкування вніс розіграш цінних подарунків. Під час лотереї серед гостей свята були розіграні: паркомісце в житловому комплексі, безпрецедентна для житлового об'єкта преміум-класу знижка 20% на купівлю квартири в "Бульварі Фонтанів" та романтична поїздка в європейське місце фонтанів - Версаль.

Завершилося урочисте відкриття світломузичного фонтану та презентація житлового комплексу "Бульвар Фонтанів" мультимедійним та лазерним шоу з елементами графічного маппінгу, під живий супровід джазового оркестру "Kiev Big Band" та святковим салютом!

Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів