Хлопці-"Kazaky" відпочили в Барселоні, Еміратах і Карпатах

28 серпня 2013, 11:35

Хлопці на підборах з епатажного гурту "Kazaky" розповіли про те, де зазвичай відпочивають.

Серед улюблених місць Олега Жежеля, Артура Гаспаряна, Стаса Павлова та Кирила Федоренка – Барселона, Майямі, Нью-Йорк та рідні Карпати.

Танцівники поділилися з "Viva!" враженням від подорожей і показали світлини.

Лідер "Казаків" Олег Жежель має кілька перевірених улюблених місць відпочинку.


"Будь-який вільний час, навіть день-два, вже вважається канікулами, незалежно від того, де я перебуваю. Найчастіше це бувають міста, в яких ми виступаємо і нам вдається приділити пару годин собі. Іноді домовляємося про декілька днів відпочинку у найменш завантажений період і відлітаємо хто куди", - зазначив Олег.

Для Жежеля навіть вільний день чи два - це вже відпочинок

"Якщо часу більше, можна поїхати в нові місця, а якщо всього кілька днів і потрібно просто відпочити морально, їду в улюблені перевірені міста. До недавнього часу такими містами були Барселона, Роттердам, а нещодавно приєдналися Форталеза (Бразилія), Нью-Йорк, Майямі. Але Барселона залишається моїм улюбленим містом, бо там і спокійно, і шумно одночасно, є і море, і гори, але при цьому ти не ізольований від міста, - там завжди є чим зайнятися", - зауважив Жежель.

Фото зроблене у бразильському місті Форталеза

Його колега Артур Гаспарян теж дуже любить Барселону.

"Вже стало традицією їздити до Барселони в період, коли проходить фестиваль електронної музики Сонар: численні діджеї і дуже різноманітна музика. Але це всього лише привід для того, щоб знову побувати в Барселоні. Пляж, море, коктейлі та незабутня архітектура міста все-таки на першому місці", - поділився Артур.

Цього літа Артур був у Греції

"У першій поїздці в Барселону я встиг побачити всі визначні пам'ятки, тому зараз, коли приїжджаю туди, відвідую тільки ті місця, які стали особливими для мене. Наприклад, Саграда Фамілія та гора Тібідабо", - додав танцівник.

А це Гаспарян на Карибах
Артур позує на яхті біля берегів Маврикій

Стас Павлов цього літа зблизився з природою у Карпатах. Разом з ним у горах був і Артур.

"Кожна мить у нашому житті є цікавою. Одна з них сталася зі мною і Артуром в дивовижних лісах Карпат, коли нас пробудили від сну звуки дзвонів, які принесли з собою корови на галявину, де ми розташувалися. Ми провели з ними незабутній ранок і після трав'яного сніданку вони нас покинули", - романтично описав Стас свій похід.

Павлов зливався з природою у лісах Карпат

"Також не можу не згадати прекрасний час в Криму, де ми ночували під відкритим зоряним небом на теплих каменях біля моря. Природа так дивна, що у кожній миті народжується чарівництво", - додав Павлов.

Хлопець також відпочив у Криму

І нарешті Кирило Федоренко був, мабуть, найменш оригінальним. Він поїхав до ОАЕ.

"Що цікавого на канікулах? Ну, мабуть, найдивніше - це те, що відпочинок в Еміратах у мене стався в порядку "сухого" закону! Жодного алкогольного коктейлю на пляжі, ні келиха вина за вечерею в ресторані. Але задоволення я отримав не менше, ніж у Бразилії, де кайпірінья говорила тобі "добрий ранок", а свіжий кокосовий сік не давав висохнути на сонці протягом цілого дня", - поділився артист.

У Кирила видався безалкогольний відпочинок в Еміратах

"Відпочивали з хлопцями і разом, і окремо. У кожного з нас різні уподобання по кухні, клімату і температурі води в океані або в море", - підсумував Федоренко.

Нагадаємо, балет "Kazaky" став відомий на весь світ завдяки участі у кліпі Мадонни "Girl gone wild".

Фото з сайту "Viva!"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів