Вінницьку вразили ціни в іспанській провінції

28 серпня 2013, 14:21

Співачка Альона Вінницька з чоловіком Сергієм Большим провели 10 днів відпустки в провінційному містечку Ла-Еліана неподалік від Валенсії в Іспанії. Подружжя було здивоване насиченим життям глибинки та дуже низькими цінами.

Світлини з подорожі Альона виклала на своєму офіційному сайті.

Крім того, вона поділилася враженнями від поїздки з "ТСН. Особливе".

Вінницька з Большим орендували віллу та насолоджувалися місцевими іспанськими краєвидами й нічним життям. До моря вони добиралися машиною за 15 хвилин.


За словами співачки, у тому регіоні ніхто не говорить ані російською, ані українською, ані навіть англійською. Тому для спілкування з господинею орендованого будинку Альоні довелося вивчити ключові фрази іспанською.

Альона дуже задоволена відпусткою в іспанській провінції

Вінницька зізналася, що вперше в житті 10 днів відпустки їй виявилося замало. Вони з Сергієм не лежали цілими днями на пляжі, а подорожували узбережжям. Разом із друзями були і в горах, і у Валенсії.

Вінницька з чоловіком активно подорожували...
...Та відвідували місцеві пам'ятки

Вінницьку вразило вміння іспанців насолоджуватися життям.

"Було чудово спостерігати за ними. Усі разом з дітьми, бабусі, дідусі. Всі гуляють, причому до 4-ї ранку", - розповіла артистка.

Альону вразило насичене нічне життя містечка

"Хто б міг подумати, що в такому затишному куточку світу, життя б'є ключем. Ми з Сергієм вибиралися на вуличні концерти щоночі! Обійшли майже всі ресторанчики міста. Уявіть, там в караоке співають "Red Hot Chili Peppers" і "Guns N'Roses", - поділилася Альона.

На відпочинку подружжя не відмовляло собі ні в чому. І все-таки вийшло економно.

"У тому місці, де ми були, неможливо витратити гроші. Все настільки доступно і дешево. Там на сто євро можна тиждень жити і речі купляти", - зазначила Альона.

Однак були і мінуси. Найбільше розчарували Вінницьку іспанські орендарі авто. Через них перше враження від відпочинку у пари було зіпсоване.

"Ми хотіли орендувати машину. Однак раптом з'явилася якась така незрозуміла ціна, якої не було раніше", - поскаржилася співачка.

Вінницька з чоловіком не відмовляли собі ні в чому

До речі, за 10 днів відпочинку Альона і Сергій вивчили мінімальний розмовний іспанський і познайомилися з місцевими жителями.

"Мені дуже сподобалася Ла-Еліана. Знаєте, я навіть задумалася про купівлю будинку, переглядала варіанти. Дуже тут атмосферно і неймовірно розслаблене життя. Люди доброзичливі веселуни, які не замислюються над кризою в країні, а просто живуть у своє задоволення, попиваючи сангрію і сервезу", - підсумувала Вінницька.

Після відпустки Альона навіть замислилася про власний будинок в Іспанії

Фото з сайту Вінницької

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів