Джамала привезла з Іспанії "повне щастя" та зайві кіло

Середа, 18 вересня 2013, 13:50

Співачка Джамала полюбляє подорожувати і нещодавно повернулася з Іспанії. За її словами, ця відпустка стала для неї повним щастям, хоча і неприємні моменти теж були.

Також Джамала була у захваті від місцевої кухні, мистецтва і чоловіків.

Про свої враження від Іспанії артистка розповіла "Viva!" та поділилася світлинами у Facebook.

"Загалом свою подорож до Іспанії я описала б двома словами - повне щастя! Я переповнилася іспанським сонцем, мистецтвом і сердечністю місцевих жителів. Правда, привезла додому кілька зайвих кілограмів, але від смачної іспанської їжі просто неможливо відмовитися. У мене було кілька гастрономічних шоків. Головний - це Валенсіанська паелья. Та й взагалі паелья, вона в кожному регіоні, в кожному маленькому містечку готується за своїм рецептом, і скрізь смачна!" – розповіла Джамала.

Джамала в Іспанії отримала шок та наїла кілька кіло 

Маршрут співачки складався з Валенсії - маленьких міст провінції Аліканте – Мадрида та Барселони.

"Кожне з місць залишило свої дивовижні враження та спогади. Футуристичний оперний театр і величезний океанаріум у Валенсії, лікувальне озеро з рожевою гряззю, білосніжні піщані пляжі і кактуси завбільшки з дерево в Аліканте, величний музей Прадо в Мадриді і чарівна у всіх віднощеннях Барселона", - поділилася виконавиця.

Співачка побачила і театр, і океанаріум, і рожеву багнюку, і білий пісок 

В Аліканте Джамала гостювала у письменниці Вікторії Платової.

"Ми з нею вже давно підтримуємо приятельські стосунки, вона виступила автором текстів для російськомовних пісень з мого альбому "All or Nothing". Ми багато говорили, гуляли, дивилися кіно. А в другій половині поїздки до мене з Португалії приїхала моя давня подруга Гаяне. Дуже хотіла зустріти на вулиці Педро Альмодовара, але, видно, не судилося... Ах, яку актрису він втратив :)!" – зазначила співачка.

Педро Альмодовар згаяв нагоду зустрітися на вулиці з Джамалою 

Також Джамала багато спостерігала за місцевими жителями.

"Іспанки в більшості своїй рідко бувають гарними від природи, але володіють колосальним смаком і стилем. У нас же навпаки: краса українських жінок зашкалює, а от зі смаком проблеми", - повідомила Джамала.

Джамала вважає іспанок здебільшого негарними, не то що українок... 

"Іспанські чоловіки доглянуті, підтягнуті, спортивні. В українських чоловіків високі запити по відношенню до дівчат, але мені іноді здається, що на себе вони в дзеркало не дивляться. Хай вибачать мене наші чоловіки, але так і хочеться сказати українкам: "Дівчата, їдьте до Іспанії за женихами!" Кажуть, що вони хороші і дбайливі батьки", - розповіла співачка.

До Іспанії співачка радить їхати за женихами

З негативних моментів подорожі Джамала згадала лише один.

"На моїх очах п'ятирічна дівчинка ледь не впала з самоката обличчям на асфальт. Я встигла її зловити, але сама позбулася нігтя на мізинці. Неприємно, звичайно, але загального враження ця травма не зіпсувала", - поділилася зірка.

 Джамала пожертвувала нігтем, щоби врятувати дівчинку від падіння лицем на асфальт

Але в загальному плані Джамала залишилася задоволеною.

"У моїй пам'яті Іспанія - 2013 назавжди залишиться міксом з краси, моря, чуйних людей і смачної їжі", - резюмувала вона. 

У цілому ж подорожжю вона лишилася задоволена 
 
Джамала отримала мікс  із краси, моря, чуйних людей і смачної їжі

Фото з особистого архіву співачки


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Фоторепортажі

Джамала з Парижа перемахнула на Кубу до крокодилів

"Лазуровий океан на Кубі потішив, пальми, сонце, машини смішні, кубинська музика цілий день, а от рівень життя шокував - у такій красі і таких злиднях! Жах, мені дуже було шкода кубинців, ані інтернету, телефонні будки, порожні прилавки, принципово не купувала ні чого з Чегевара! ((((((" - зізналася Джамала.
Останні матеріали
Більше матеріалів