Як у "Новопечерських Липках" фестивалили

16 жовтня 2013, 10:01

10 жовтня в елітному житловому кварталі "Новопечерські Липки" проходив перший власний фестиваль - NovolipkiFest.

Пофестивалити прийшло понад 2500 гостей - мешканців кварталу та їх друзів.

Організатори заходу запропонували гостям пройти квест по інфраструктурних об'єктах кварталу, ознайомитися з їхньою роботою та оцінити всі переваги проживання в ЖК "Новопечерські Липки".

Кожна інфраструктурна точка розважала гостей по-своєму.


В Академії тенісу "UTА" проходили майстер-класи від спортсменів світового рівня - Еліни Світоліної та Сергія Бубки-молодшого.

У центрі східної культури "Мічі" навчали бойовим єдиноборствам та мистецтву орігамі. Складати з паперу різноманітні фігурки та іграшки прийшло багато охочих - як дорослих, так і малечі.

У ландшафтному парку "Сади Світу" гості неспішно прогулювалися серед осінньої оази та насолоджувалися інсталяціями від знаменитих скульпторів Анатолія Ротаря, Микити та Єгора Зігури, Андрія Іва.

Приємною несподіванкою для гостей фестивалю стало урочисте відкриття фітнес-клубу преміям-класу "Gymmaxx".

На відкритті клубу всі охочі могли здійснити екскурсію триповерховою будівлею, ознайомитися з роботою всіх спортивних секцій, поспілкуватися з тренерами та інструкторами, зайнятися фітнесом або плаванням, та навіть потанцювати під запальні музичні ритми від DJ Кирила Думського.

Але на цьому веселощі і сюрпризи не скінчилися. Серед усіх, хто брав участь у квесті, були розіграні цінні призи: річний абонемент у фітнес-клуб "Gymmaxx", сертифікати на відвідування тенісної академії "UTA" та центру східної культури "Мічі".

Але найбільш неочікуваним подарунком став розіграш картки на знижку в 100 тисяч гривень на купівлю нерухомості у кварталі "Новопечерські Липки".

Атмосферності святу додали виступи гуртів "Джанго" та "QuestPistols" під святковий парад феєрверків і величезний сюрприз - запуск світломузичних фонтанів.

Фото і текст надані прес-службою ЖК "Новопечерські Липки"

Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів