Бадоєва, Власова і Сумська похвалилися своїми доньками

29 листопада 2013, 11:51

Зіркові мами, які виховують дочок, взяли участь у фотопроекті та розповіли, якими якостями своїх дітей вони пишаються.

Співачка Женя Власова поважає доньку Ніну за її добре серце. Телеведуча Жанна Бадоєва каже, що її Лоліта дуже сильна та цілеспрямована. А актриса Ольга Сумська називаю молодшу доньку Аню "маленьким чекістом".

Про це жінки зізналися журналу "Viva!".

Співачка Євгенія Власова вважає, що мати повинна бути прикладом для доньки. Своєю донькою Ніною Женя пишається тому, що дівчинка росте дуже відкритою і доброю.


Женя переконана, що має показувати доньці приклад

"У доньки немає прагнення ображати, принижувати, щоб відчути свою значимість. У ній геть відсутня жорстокість. Пишаюся її вмінням брати себе в руки, коли це необхідно. Ніна у мене дуже добрий чоловічок, з відкритим серцем, що на сьогоднішній день велика рідкість", - поділилася Власова.

Власова пишається дочкою, бо вона не здатна когось образити

Телеведуча Жанна Бадоєва зізналася, що дочка - мініатюрна копія її самої.

"Вона, як і я, по натурі лідер, сильна, цілеспрямована особистість, але всередині дуже ранима. Ми з Лолітою справжні подружки: вона мене постійно чимось веселить, смішить і дивує. Ось, наприклад, нещодавно моя дівчинка піднесла справжній сюрприз - принесла мені сніданок у ліжко", - розповіла Жанна.

Бадоєва вважає доньку сильною особистістю

А телеведуча Марічка Падалко зауважила, що їй не потрібні досягнення дитини, щоб нею пишатися.

"Мені як мамі не потрібні які-небудь досягнення, щоб пишатися своєю дитиною. Катю я люблю за її вічно гарний настрій і легку вдачу. Ще з народження за нею, як третьою дитиною, в сім'ї закріпилося прізвисько "Бонус". Машу я ціную за те, що вона з великим ентузіазмом сприймає всі ініціативи батьків і як середня дитина дуже делікатно вміє балансувати у взаєминах з братом і сестрою", - з гордістю розповіла Марічка.

Падалко виховує двох дочок та сина

Актриса Ольга Сумська дивується уважності своєї доньки Ганни.

"Я часто називаю дочку "маленьким чекістом". Вона все помічає, все знає, у всьому розбирається. Якщо я не можу освоїти нові функції комп'ютера, Аня все підкаже. Головний критик теж вона. Ви навіть не уявляєте, що я часом вислуховую: "Туди не ходи, це не одягай, голосно не смійся", - поділилася Ольга.

Аня постійно критикує свою зіркову матусю

Телеведуча Лілія Ребрик переконана, що донька має хотіти бути схожою на свою матір.

"Упевнена, мама повинна бути ідеалом для доньки, дівчинка повинна хотіти бути схожою на маму. Дуже важливо виховати в доньці індивідуальність, самостійність, терпимість, рішучість, інтерес до життя. Мені б хотілося, щоб Діана жила ні з думкою: мені потрібно зробити те чи інше, а мені цікаво зробити щось. Хочу, щоб вона сама зробила вибір і була щаслива", - зазначила Лілія.

Ліля прагне, аби її донька стала індивідуальністю з інтересом до життя

Телеведуча Ліда Таран щодня дивується проявам своєї дочки.

"Вона дуже чутлива. Може розплакатися, слухаючи пісню в машині або читаючи книгу. Останнім часом дивує завзятістю, з яким готується до школи. І старанністю, з якою робить всі завдання. Не очікувала, що вона може так концентруватися і вже зараз розуміти, чого хоче" - зізналася Ліда.

Ліда дивується вмінню дочки концентруватися

Фото "Viva!"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів