"САН ІнБев Україна" розпочала співпрацю з "Козирною картою" з пивної дегустації

20 грудня 2013, 17:52

Два вечори поспіль, напередодні та у День Святого Миколая в ресторані "Дежавю" відвідувачі стали учасниками дегустації преміальних сортів бельгійського та німецького пива.

Таким чином було зазначено початок співпраці між компанією "САН ІнБев Україна" - лідером пивоварного ринку - та Сім'єю ресторанів "Козирна Карта", де відтепер відвідувачам закладів буде пропонуватися пиво преміальних сортів.

Серед преміальних брендів, що представлені в мережі "Козирна Карта" - кілька видів пива знаменитих бельгійських марок "Leffe" та "Hoegaarden", німецькі "Franziskaner" та "Шпатен", а також популярні бренди преміум-класу: Король пива "Bud", відомий німецький "Beck's", вишукана бельгійська "Stella Artois" та празьке пиво № 1 у світі "Staropramen".

Для "Hoegaarden Blanche" характерний кисло-солодкий смак з вмістом прянощів і легким присмаком помаранча, а для малинового пива "Hoegaarden Rose" - нотки прянощів і коріандру.


Знайомство з вишуканими пивними смаками в перший дегустаційний вечір провела професіонал у зітологіі – фахівець з якості компанії "САН ІнБев Україна" Олена Салацька.

Відповідно до правил зітологіі – науки про пиво та закусок до нього – дегустацію слід починати зі світлих "легких" сортів (лагер), поступово рухаючись в бік більш темних і щільних марок.

Для багатьох учасників дегустації було несподіванкою дізнатися, що "правильна" закуска до, наприклад, темного бельгійського пива – це класичний чорний шоколад.

Гостя закладу Діана Попова дегустує "Leffe Brune"

Підписання на 2 роки даного контракту між "САН ІнБев Україна" і "Козирною картою" було здійснено після проведення дегустаційного конкурсу, експертами якого виступили директори ресторанів мережі. За його результатами пивна лінійка "САН ІнБев Україна" була відзначена як найкраща в категорії "найбільш якісні напої різних типів пива".

Арт-директор "Дежавю" Андрій Биковський піднімає келих за співпрацю

На думку фахівців, від такої співпраці виграють всі: "САН ІнБев Україна" розширює свою представленість в точках продажу, "Козирна Карта" отримує всесвітньо відому продукцію найвищої якості, а споживачі мають можливість насолодитися смаком нашого преміального пива в кожному з сотні ресторанів мережі з щоденною аудиторією в 120 тисяч чоловік.

До того ж, це ще один суттєвий крок у розвитку пивної культури в Україні та підвищення її рівня, за що послідовно виступає "САН ІнБев Україна".

Фото прес-служби "САН ІнБев Україна"

Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів