Полякова зустріла 30-річчя у компанії крабів. ФОТО

П'ятниця, 17 січня 2014, 14:23

Співачці Олі Поляковій виповнилося 30 років. Свій ювілей Суперблондинка зустріла на екзотичних островах у компанії крабів.

На острові Маврикій, куди артистка з родиною і друзями поїхали на новорічні канікули, Полякова без світського пафосу відсвяткувала і свій день народження.

Світлинами у купальнику та міні-шортах Оля поділилася у своєму фотоблозі.

"Відтоді як я стала головним добувачем в сім'ї, я нарешті навчилася рахувати - але тільки гроші. І порахувала, що чим витрачатися на сукню собі і частування гостям, дешевше відзначити день народження на Маврикії в компанії крабів. Вони будуть і моєю компанією, і моєї закускою", - поділилася Оля з Secret Service.

 Полякова знайшла вигідне рішення щодо святкування свого ювілею - повезти усіх близьких на Маврикій

"Вбрання зроблю з листя пальми, кокошник - з кокосів і стану не просто блондинкою, а райського принцесою!" – заявила Полякова.

"Райська принцеса" Полякова святкує 30-річчя

В якості подарунків співачка зажадала хор екзотичних рибок, черепашачий балет і аборигена з віялом.

"А якщо серйозно, то найкращий подарунок у цей день - можливість провести його з сім'єю. Нехай ми і знаходимося далеко від дому, але зате всі разом, і це робить мене виключно щасливою", – зізналася вона.

 Оля не копмплексує з приводу свого віку

Щодо віку, то через нього Ольга не переживає.

"Я не вважаю, що через це варто хвилюватися. Тим більше що напередодні взяла маркер і виправила дату в паспорті. Тепер мені знову 20 років! І так збираюся робити щоразу, поки сама і все оточуючі не заплутаються, скільки ж мені насправді", - пожартувала Оля.

 Це фото робила мама Ольги, повідомила співачка в Instagram

"Насправді уявлення про старість живуть тільки в голові людини. Але в моїй вони не вміщуються, тому що там вже повнісінько тарганів", – додала співачка.

 
 
 30-річна Полякова видивляється "червоні вітрила"?
 

Фото з Instagram


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів