Завальська розповіла, як хлопець відкрив для неї Крим. ФОТО

18 березня 2014, 11:58

Співачка Аня Завальська взяла участь у флеш-мобі, який охопив соцмережі після так званого референдуму, на якому більшість проголосувало за приєднання півострова до Росії.

Старша сестра з дуету "Алібі" у своєму Facebook виклала кілька світлин та згадала, як відкрила для себе "не туристичний" Криму.

"…Знайшла в архівах фото, які гідно прикрасять кримський флеш-моб в мережі", - написала Аня.

Співачка зазначила, що у дитинстві, коли вони з родиною відпочивали у кримських санаторіях, вона почувалася незатишно через відчуття відгомонів "совка".


"…Не допомагала навіть чудова мальовничість природи. Саме це усталене надалі сприйняття ПБК і в дорослому віці стало для мене нездоланною перешкодою у пізнанні справжнього, "не туристичного" Криму", - зауважила Завальська.

Справжній Криму Завальська відкрила для себе лише три роки тому

"І, можливо, цього б і не сталося зовсім, якби влітку 2011-го року один ризиковий хлопець не повіз мене знайомити з Кримом. Постфактум я зрозуміла, що абсолютно не мала ніякого поняття про цей дивовижний і близький нам куточок на планеті Земля. Так почалася довга історія наших відносин: і з тим хлопцем, до речі, і з Кримом", - розповіла Аня.

Аня одночасно завела стосунки з хлопцем і з Кримом

"Того літа я побачила Бахчисарай вперше - цей загадковий острівець мусульманського сходу. Це мініатюрне місто, яке занурилося у дрімотні спогади про колись могутнє Кримське ханство я пам'ятаю саме таким: з вузькими кривими вуличками, петляючими від Ханського палацу в гори, які наче обрамляють старе місто, з повітрям, в якому в'язко і терпко розливаються аромати східних прянощів, зустрічі з усміхненими і привітними людьми..." - поділилася спогадами співачка.

"Ми зупинилися в маленькому готелі в османському стилі, де у внутрішньому дворику, увитому виноградною лозою, господиня особисто вранці пригощала нас звареною на гарячому піску кавою. З нашого просторого номера я пам'ятаю чудовий вид на неприступні скелі-сфінкси…" - розповіла Ганна.

Співачка поділилася спогадами та світлинами

"А потім днем ми йшли до середньовічного міста-фортеці Чуфут-Кале, де в XV столітті після татар тут оселилися караїми. В одній зі збережених караїмських кенас ми ховалися від спеки в маленькому кафе з низькими стелями, стіни якого були обвішані килимами і чорно-білими фотографіями - уламками історії…" - продовжила згадувати співачка.

"Так почалося наше роуд-муві, в якому враження замиготіли яскравим слайд-шоу: заходи сонця над морем в Орлівці, лінива полуденна млість на мисі Айя, дивовижної краси набережна - бухта в Балаклаві і покинуті кораблі в її доках, подорожі на пустельному пляжі, фантастична татарська їжа, неймовірні гроти і печери узбережжя, нескінченні серпантини доріг, Судакська набережна і Генуезька фортеця з її фестивалем лицарського турніру…" - поділилася Аня.

"Все це вже так далеко, і ці спогади ніхто у нас не забере, це частина нас самих, нашої особистої історії, але як же хочеться, щоб завжди було те місце, куди можна повернутися, щоб сакралізувати своє минуле і пережити все заново, написавши нові сторінки для майбутніх спогадів", - резюмувала співачка.

Завальська і ноги показала, і про Крим згадала

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів