Лобода у новому відео показала підводне кохання та плавців-чемпіонів

27 березня 2014, 10:26

Співачка Світлана Лобода, котра стала двічі лауреаткою премії "YUNA-2014", представила нове відео, у якому порівняла кохання з підводним світом.

Кліп на пісню "Город под запретом" артистка приурочила до початку свого всеукраїнського туру.

За словами Світлани, пісня стала відображенням багатьох подій, які відбувалися в її житті, і є інтерпретацією її особистих переживань.

У кліпі показана історія чоловіка і жінки, які купалися в любові і не помічали її присутності, як повітря, яким дихали.


Лобода показала глибокий світ кохання

Режисерами кліпу виступили сама LOBODA та її продюсер Нателла Крапівіна.

"Ідея створити підводний світ тривалий час була нашою нав'язливою ідеєю. Я завжди була впевнена в тому, що любов - найцінніше повітря, і дуже часто ми не помічаємо, як стаємо заручниками цього почуття. Нам хотілося за допомогою гарної метафори показати, що життя поза любові часом прирівнюється до смерті"- так прокоментувала своє нове відео співачка.

Підводні зйомки стали одним з найскладніших періодів. Як з'ясувалося, для здійснення подібних заходів, в Україні відсутнє необхідне обладнання і бракує фахівців.

Кохання асоціюється у співачки з підводним світом

Двічі довелося міняти операторську групу, яка не могла впоратися з поставленими творчими завданнями. У результаті, був двічі втоплений комплект відеотехніки, а світлові прилади, які загорілися, ледь не завдали непоправної шкоди акторам, які брали участь у відеокліпі.

Свєта з продюсером Нателлою стали режисерами відео

Незважаючи на те, що головні ролі виконали професійні плавці - багаторазові чемпіони світу - за їхнім зізнанням, вони не припускали, як сильно змагання відрізняються від підводних зйомок.

Занурення на глибину вимагали особливої підготовки від усієї творчої групи і тривали понад дві доби.

У відео знімалися професійні плавці

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Фото і відео надане прес-службою Лободи

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів