Осадча зобразила рівновагу, Дімопулос – спокій, а Ступка – сумніви

2 квітня 2014, 14:41

Різні емоції та почуття – невід’ємна частка публічної професії. Щодня селебрітіз доводиться демонструвати почуття або, навпаки, їх приховувати.

Для спецпроекту журналу "Viva!" дехто з відомих українців поділилися власним розумінням основних емоцій та спробували їх зобразити.

Стилісту Ользі Навроцькій та її бойфренду – музиканту Олегу Михайлюті випало показати ніжність.

"Я вірю в любов, тому в особистих стосунках розуму немає місця, я за диктатуру почуттів! Чоловік у моєму уявленні повинен бути настільки сильним, щоб бути здатним на ніжність", - поділилася Ольга.


"Ніжність в мені викликає ... та що завгодно! Від посмішки дитини до банальної сцени в голлівудському фільмі. Чоловік не просто повинен, він зобов'язаний бути і ніжним теж, це тільки підкреслить його мужність (якщо вона є, звичайно)", - зауважив Фагот.

Навроцька з Михайлютою ніжні один до одного

Подружжя Ольга Альонова і Олександр Шовковський зобразили тяжіння.

"З Сашком ми познайомилися випадково, але наша зустріч була визначена зверху. Між нами раптом пробігла якась іскра, виникло якесь тяжіння - це було кохання з першого погляду", - зазначила Ольга.

Між Ольгою і Олександром одразу виникло тяжіння

А от акторові Остапу Ступці довелося казати про сумніви.

"Я постійно сумніваюся - щодня, напевно, кожну годину і з кожного питання, ретельно зважую "за" і "проти" ... Але хіба не так само поводяться всі люди планети Земля? Як боротися з сумнівами? У мене конкретного рецепту немає, та я й не намагаюся, адже я актор - акторові належить сумніватися, це чуттєва професія", - поділився Ступка.

Ступка вважає, що хороший актор має сумніватися постійно

Колега Володимира Зеленського, Олена Кравець, розповіла про те, чим для неї є задоволення.

"Для мене задоволення - це різновид щастя: тихого, спокійного. Це не те відчуття, коли тебе радість накриває з головою, емоції переповнюють, і ти скачеш на одній нозі від захвату, задоволення. Швидше навпаки - почуття задоволення співзвучно легкій втомі, коли лежачи в ліжку, прокручуєш день минулий і потім засинаєш зі спокійним серцем, впевнена, що життя вдалося…" - зазначила зірка "Студії Квартал 95".

Олену Кравець, яка зображує задовлення, не впізнати...

Співачка Аня Завальська поговорила про насолоду.

"Я абсолютний аудіал! Сприймаю навколишній світ, в першу чергу, вухами, тому максимальну насолоду відчуваю від прекрасної музики, красивої грамотної мови, захоплюючої розповіді, голосу - інтонації, тембру…" - зізналася Аня.

Основним джерелом втіхи для Завальської є слух

Співачка Джамала зізналася, що найбільшу радість їй приносить музика.

"Я радію вдалому концерту як улюбленого виконавця, так і незнайомої мені групи. Я щаслива і завжди плачу, коли якийсь артист заслужено отримує музичну нагороду. У такий момент я відчуваю непередавані почуття, ніби нагороджують мене", - зазначила вона.

Джамала радіє від музики

Для гімнастки Лілії Подкопаєвої відчуття захвату пов’язане з дітьми.

"Двоє дітей, мішок борошна, красива кухня, ошатна сукня - ось вам інгредієнти для приготування справжнього дитячого захвату" - зауважила Ліля.

Діти Лілі прийшли у захват від бешкетування на кухні поруч з ошатною мамою

Для світської телеведучої Катерини Осадчої відчуття рівноваги, мабуть, є одним з найважливіших.

"Баланс між професійними досягненнями, робочими успіхами і особистим щастям - це і є для мене рівновага, яку я постійно намагаюся втримати", - зізналася Катя.

Катя "роздвоїлася" та показала рівновагу

А для співачки Санти Дімопулос відчуття спокою – це щастя.

"З яких же елементів складається щастя?.. Тільки з двох, панове, тільки з двох: спокійна душа і здорове тіло", - упевнена артистка.

Дімопулос знялася на тлі себе у телевізорі та показала спокій

Фото з сайту "Viva!"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів