Волочкова в Києві презентувала кліп і назвала Крим частиною України

14 квітня 2014, 10:12

Днями російська балерина Анстасія Волочкова презентувала свій кліп в одному з київських закладів.

Відео на пісню "Я буду с тобой" зняла пишногруда режисерка Олена Вінярська, відома роботою зі співочим хореографом Дмитром Коляденком.

Зіркових гостей на презентеції було небагато. Мабуть, усі пішли святкувати день народження модного глянцю, який відбувався цього ж вечора.

Однак, телеведуча Катерина Осадча встигла на обидві події. Так, в інтерв’ю "Світському життю" Волочкова розповіла про своє ставлення до ситуації з Кримом.


За словами балерини, вона приїхала до України всуперечу усьому.

"Я не просто не побоялася, а зробила це всупереч усьому. Мене так обурили висловлювання тієї ж Валерії, Йосипа Пригожина, які почали цей розбрат. Я вважаю, що якщо кліп народився тут, в Україні, яку я дуже люблю, то й презентувати його потрібно тут", - зауважила Настя.

"Усі мої бабусі та дідусі народилися в Україні, тато мій народився у Запоріжжі, мама усю молодість навчалася у Львівському політехнічному інституті, у Києві багато родичів… Тому я тут, як мені здається, також своя людина", - додала балерина.

На презентації кліпу Волочкової гостей зустрічали балерини
Оперний співак Іван Березовський прийшов підтримати починання Волочкової у якості співачки
Телеведучий і кум Світлани Лободи Анатолій Анатоліч не став змінювати спортивний прикид на щось більш урочисте заради презентації Волочкової
Деякі гості позували разом з балеринами
От і сама винуватиця торжества

Крім того, Волочкова наголосила, що не хоче розмовляти з колегами-росіянами, які підтримали політику Путіна. Особливо, це стосується співачки Валерії та її чоловіка.

"Я не хочу розмовляти з цими людьми, я вважаю їх не дуже чесними, і тими, які не мають власної позиції. Я б навіть сказала так: людина хилиться то вправо, то вліво, в залежності від вітру влади, для мене ці люди, як… Не знаю, як політичні повії… Я без поваги ставлюся до таких людей", - сказала Анастасія.

"Тим більше, коли вони цей розбрат вносять у життя артистів, які весь час були разом. Російських артистів Україна завжди гарно приймала, і ось Валерія, яка нещодавно тут була, працювала тут за гроші, зараз каже: "Ми не поїдемо", скасовує концерти. Вони цим самим принижують самі себе", - додала балерина.

Волочкова виглядала досить скромно поруч із авторкою кліпу Оленою Вінярською, "фішкою" якої є завжди глибоке декольте
Осадча спочатку сходила на день народження "Vogue", а потім завітала до Волочкової
Після усіх розмов Настя нарешті вийшла на сцену в пір'ях, золоті та каміннях

Також Волочкова запевнила, що у жодному разі не стала б їхати до Криму, аби рекламувати курорт росіянам.

"…Я б не стала цього робити. Для мене Крим все одно – частина України. Я ніяково почуваюся через Росію, тому я б не стала брати участь у цих програмах", - підкреслила Настя.

Балерина примудрилася змінювати не лише вбрання, але й перуки

Фото Артема Жавроцького для ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів