Одеська Барбі підсмалила груди й побалакала з фіолетовим морем

17 квітня 2014, 14:19

Валерія Лук’янова, відома як дівчина-Барбі з Одеси, відпочила у Мексиці та поділилася купою світлин себе коханої.

Білявка показалася без мейкапу на пляжі та розповіла, як медитувала і говорила з Карибським морем, яке здалося їй фіолетовим.

На сторінках Валерії у соцмережах майже кожне фото супроводжується детальними коментарями, враженнями та описаннями емоцій.

Так, з міні-оповідей стає зрозумілим, що Мексику Барбі любить понад усе. Одеситка навіть подумує придбати житло у Канкуні і переїхати туди назавжди. Тому відлітати до Китаю, з яким вона підписала контракт, білявка не хотіла.

"Мені шалено не хочеться відлітати! Якби не контракт з роботою в Китаї, я б залишилася тут. Але на жаль, я його вже підписала, треба летіти додому, нарощувати волосся і летіти в Китай. Ех, яка ж я все-таки дурепа, спокусилася на бабло і на Китай, адже в Мексиці КРАЩЕ!" - написала Валерія.

 Валерія провела відпустку у Мексиці та полетіла працювати до Китаю

А перед самим відльотом Барбі поділилася своїм "болем" від розлуки.

"Останні хвилини в Мексиці ввели мене в жахливий стан... Такий біль, що його просто неможливо контролювати. Немов всередині мене щось вмирає... Розумом я розумію, що незабаром я куплю квартиру в Канкуні і буду тут жити. Крім того, незабаром ми з мамою полетимо знову сюди, але я нічого не можу з собою вдіяти. Біль від розлуки з найулюбленішим місцем просто розтрощує мене", - обурилася Барбі.

 Валерія показала себе без мейкапу

Утім, попри любов Валерії до Мексики, були у її відпустці і неприємні моменти.

"Вчора я так захопилася медитацією на пляжі, що не помітила як обгоріла( Я ж зазвичай не засмагаю і не знала взагалі, що таке може бути. Тепер я засмучена. Невже все літо я буду ходити з такими потворними грудьми? Це жахливо ((( Змастила груди кокосовою олією, але поки мало користі", - розповіла Барбі.

 Барбі показала, як обпалила груди

Що ж до медитації, то вона відкрила Валерії нові враження від Карибського моря.

"Медитувала сьогодні на пляжі, так прекрасно. Побачила ауру карибського моря. Так цікаво, спочатку це сталося у воді… Я побачила, що вона вся фіолетова, і була вражена, терла очі, вдивляючись, думала що мене проглючіло, але ні - вона переливалася фіолетовим немов неоном", - написала одеситка.

 Це Валерія показала, як вона вдяглася у мексиканському стилі
 Без макіяжу Барбі навіть і не схожа на Барбі

"Вийшла з води і нічого не побачила. Зайшла назад, немов фіолетове світіння всередині, і особливо поверх води… Неймовірно! Море говорило зі мною, Карибське море завжди говорить зі мною" - додала дівчина.

 Лук'янова останнім часом не вилазить зі спортзали, тож не гріх і тілом похвалитися на тлі нічного моря
 І в такому ракурсі також

Нагадаємо, не так давно одеська Барбі казала, що збирається харчуватися лише світлом.

Фото з ВКонтакте

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів