Лобода заспівала з зятем президента Азербайджану. ФОТО

30 квітня 2014, 11:38

У шоубізнесовому просторі з’явився новий інтернаціональний дует. Співачка Світлана Лобода несподівано заспівала з зятем азербайджанського президента Еміном Агаларовим.

Артисти вже навіть встигли зняти відео на спільну російськомовну пісню "Смотришь в небо", презентація якої відбудеться незабаром.

Ідея спільного виконання композиції прийшла Світлані неочікувано, навіть незважаючи на те, що вона не була знайома з Еміном.

Днями відбулися зйомки кліпу, ідея якого належить продюсеру Лободи – Нателлі Крапівіній.


До речі, художником постановником відео став Сергій Іванов, останньою роботою якого був фільм "Сталінград". А одну з головних ролей у кліпі виконав відомий актор Артем Ткаченко.

Відео знято у жанрі психологічного трилера. Це історія про те, як складно не збожеволіти від самотності, і що робити, якщо та єдина, яку ти любиш - лише плід твоєї уяви.

Новоспечений дует - LOBODA та Emin

"Коли Світлана прислала мені пісню, я не став відразу відповідати, а пішов в студію і записав чорновий варіант. Нас об'єднала приголомшлива пісня…" - сказав Агаларов.

"Я дуже задоволена нашою спільною роботою, і мені здається, у нас з Еміном вийшло створити твір, який викличе сильні емоції, як у жінок, так і у чоловіків, тому що ця пісня - діалог двох душ, який обов'язково буде почутий", - прокоментувала Лобода.

Світлана не зраджує свій відвертий образ
Лобода підкреслила усі принади маленькою сукнею-комбінацією
Схоже, артисти задоволені спільною роботою

Нагадаємо, про Еміна Агаларова почали казати ще під час "Євробачення-2012", яке відбувалося в Азербайджані. А у листопаді минулого року у кліпі Агаларова знялася "Міс Україна Всесвіт" Ольга Стороженко.

Фото з сайту Loboda.com

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів