Лобода у бюстгальтері знялася з кульками і леопардом

Понеділок, 2 червня 2014, 15:45

Співачка Світлана Лобода знялася у новій фотосесії. Як завжди, артистка намагалася бути епатажною, блискучою та яскравою. Тому антуражем для зйомки послужили великі білі кульки, леопардове хутро і плитка з різнокольоровим орнаментом.

Також не обійшлося без оголення, хоча й мінімального. На світлинах для "Viva!" Лобода позує у прозорому бюстгальтері, щоправда, усе найінтимніше приховано.

В інтерв’ю виданню Світлана заявила, що почувається сильною людиною та походить з релігійної родини.

"Я почуваюся сильною людиною і можу сама себе захистити. Я віруюча людина, молюся перед сном, перед виступом. У мене дуже релігійна родина. Батьки вірять в Бога і ходять до церкви", - поділилася Свєта.

  Співачка зізналася, що вірить в Бога та щодня молиться
 Для нової фотосесії Лободу одягли у чорні пайєтки

На запитання, чого вона боїться як артист, Лобода зізналася:

"Звичайно, я, як і будь-який музикант, боюся порожнього залу. У всіх артистів існує така фобія: коли він їздить з туром, він завжди шукає в місті свої афіші, йому завжди здається, що їх мало. Але потім виходиш на сцену, бачиш повний зал і відлягає від серця… Звичайно, головне - це твій глядач".

 "Головне - це глядач", - упевнена Лобода
 Без леопардової шуби і корони не обійшлося

Світлана також зауважила, що через останні події у країні почала більше цінувати життя і людей.

"Я, як і раніше, не прагну заробляти багато грошей, а хочу, в першу чергу, добре виконувати свою роботу. У мене завжди були правильні життєві цінності завдяки батькам, які правильно мене виховали  за що їм велика подяка. Я б сказала, що змінилася не за останні півроку, а набагато раніше - спокійніше, терплячіше стала. Вже не особливо хочеться давати привід для розмов просто тому, що так треба для піару. Я чітко розділяю сцену і життя і знаю, де що можна. І ще - я стала більше цінувати життя і людей, які знаходяться поруч зі мною", - розповіла Лобода. 

 Співачка каже, що змінилася...
 ...І стала більше цінувати людей, які поруч
 

Фото "Viva!"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів