Як Литовченко і Сумська зводили "мости дружби" з Палестиною

Середа, 4 червня 2014, 16:53

Колишня модель Влада Литовченко вирішила вкотре довести, що вона здатна не лише зніматися для чоловічих журналів.

Днями жіночка разом зі своїм фондом відкрила Міжнародну виставку-конкурс дитячого малюнку під назвою "Мости дружби". 

Виставка була проведена за ініціативи та організації Міжнародного Фонду культурного співробітництва й Міжнародного благодійного фонду Гарних справ в рамках проекту "Дні культури України в Палестині".

Малюнки на теми "Щасливе дитинство" та "Культурна спадщина моєї країни" малювали діти з українських шкіл-інтернатів та дитячих будинків сімейного типу віком від 10 до 14 років.

 Влада "зводить мости" з послами 

Із кількох сотень надісланих робіт професійне журі, очолюване Надзвичайним та Повноважним Послом Палестини в Україні Мохаммедом Аль-Асаадом, відібрало 100 малюнків, які були представлені в Арт-центрі. Усі ці роботи візьмуть участь у спільній виставці українських і палестинських дітей влітку в місті Віфлеємі.

"Цей проект був створений з метою формування дитячого бачення на такі цінності, як дружба та мир, повага один до одного, солідарність та толерантність. Видно, що кожна дитина віддала частину своєї душі та тепла в ті роботи, які представлені в цьому залі", - сказала Литовченко.

 Литовченко все ще намагається відійти від образу колишньої моделі

Проект Влади підтримали посли іноземних держав: Надзвичайний і Повноважний Посол Малайзії в Україні Чау Теонг Бан, Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Кувейт в Україні Юсефу Хусейн Аль-Габанді, Надзвичайний і Повноважний Посол Румунії в Україні Корнелій Іонеску.

Ольга Сумська прийшла підтримати подружку, а Тетяна Гончарова була ведучою заходу 
 
 Світські подружки Ольга і Влада у пастельних тонах і стриманих вбраннях, як і належить для подібного заходу

Фото надані прес-службою


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів