Квартира в передмісті - українці повторюють європейський досвід

1 липня 2014, 10:00

Згідно з останньою інформацією, ринок нерухомості на кінці травня и на початку червня почав стабілізуватись. Основною причиною цього стало те, що покупці вирішили, що небезпечний час для країни вже минув, а курс валюти більш-менш стабілізувався.

Попит на нерухомість зростає, але не всі забудовники можуть запропонувати клієнтам вигідні умови, більшість з них хоче отримати прибуток і в то й же час ніхто не йде назустріч бажаючим придбати власне житло.

Але все-таки деякі забудовники пропонують скористатись досить вигідними пропозиціями та придбати квартиру на доступних для кожного умовах. Один з таких житлових комплексів – "Петровський квартал", який було обрано найкращим приміським ЖК у 2013р.

Панорама комплексу

Ми вирішили поближче оглянути житловий комплекс "Петровський Квартал" та дізнатись про нього більше інформації. Отже, ми приїхали на місце и нас дуже здивував гарний краєвид комплексу, а також самі будівлі.


Біля кожного під'їзду зелено та чисто

Комплекс складається з 8 ліній, і знаходиться він поблизу Києва, у дуже зручному і гарному місці – в селищі Петровському (напрямок Білогородки). За два роки існування комплексу вже побудовано 31 будинок, живе 200 родин та навіть народилося 25 малят.

Чудова екологія, океан свіжого повітря та тиша – ось головні переваги "Петровського кварталу", яких так не вистачає багатьом киянам, щоденно долаючим напружений ритм столичного життя.

Всі будинки малоповерхові, завдяки цьому житловий комплекс дуже затишний

Комплекс знаходиться всього в 5 хвилинах їзди від Окружної дороги, тож доїхати сюди реально дуже швидко навіть на міському транспорті. Завдяки значному досвіду забудовника, в комплексі є великий вибір одно- та дво- кімнатних квартир, які користуються великим попитом серед молодих родин.

Ввечері можна прогулюватись по стежкам і насолоджуватись тишею та чистим повітрям

Багато мешканців "Петровського кварталу" відмічають, що після тижня тиші та спокійного сну зникає нервова напруга, покращується апетит. Діти можуть спокійно грати на дитмайданчиках – комплекс охороняється цілодобово, охороною підтримується громадський порядок.

В ЖК працює дитяча група, відкриті продмагазини

Наразі забудовник проводить акцію "Два роки і вона твоя", за умовами якої кожен покупець отримує безвідсоткову розстрочку на 2 роки з помірним першим внеском. Дізнатися більше про акцію можна на сайті забудовника.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів