Подерв'янський та Фрідлянд стали авторами "Літературного журналу"

20 серпня 2014, 17:00

Нещодавно в нічному клубі D’lux відбулася презентація першого номеру "Літературного журналу". Видання являє собою окремий арт-проект, в якому гармонійно поєдналися жанри сучасної прози та фотографії. "Французька вечірка" на честь дня народження зібрала відомих політиків, письменників, фотографів та інших представників сучасного мистецтва!

Виходу "Літературного журналу" передував проведений редакцією спільно з Інвестиційним фондом "Печерськ Плаза" всеукраїнський літературний конкурс з рекордним в історії сучасної української літератури призовим фондом в 10 000 доларів.

Фешн блогер та автор "Літературного Журналу" Вадим Мєдвєдєв

Показ дизайнерки Ірини Волинець

Автор "Літературного журналу" Лесь Подерв'янський
Представник Печерськ Плаза Мартін Векжинські та головний редактор журналу Михайло Кухар

Авторами журналу стали: ведуча Юлія Савостіна, Лесь Подерв'янський, Антон Фрідлянд, Ірина Кульбаба Красильнікова, Вадим Медвєдєв та інші.

Родзинкою презентації "Літературного журналу" був виступ Надії Мейхер-Грановської, яка цього вечора трохи змінила амплуа і виконувала пісні французькою мовою.


Співачка Надія Мейхер Грановська
Презентация "Літературного журналу"

Головним завданням "Літературного журналу" його головний редактор Михайло Кухар назвав "місію повернення до читання людей, чиє дозвілля було позбавлений читання якісної сучасної української літератури в дев'яності-двохтисячні, коли ринок глянцевих видань, що виник на місці вмираючого книжкового ринку, що не запропонував гідного кола читання найбільш зайнятою і освіченої частини українського суспільства ".

Презентація "Літературного журналу"

Поширюватися журнал буде безкоштовно в 100 найкращих ресторанах Києва, Львова, Харкова та Одеси.


Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів