Колишня Шуфрича знялася для глянцю у "вагітній" фотосесії

27 серпня 2014, 16:30

Колишня дружина регіонала Нестора Шуфрича Наталія Ворона вирішила закарбувати свою вагітність на сторінках глянцю.

40-річна екс-модель, яка чекає на дитину від свого молодого цивільного чоловіка Андрія Іщенка, знялася у фотосесії для журналу "Viva!" та поділилася думками про материнство.

Розповідаючи про свій нинішній стан душі, Ворона зізналася, що на минуле дивиться по-філософськи і не тримає образ на чоловіків, які були в її житті.

Ворона приміряла кілька суконь на свій вже дуже вагітний животик

"Я вважаю, що всі негативні почуття, які в принципі може мати людина, - ненависть, заздрість, злість, - всі ці кардинальні емоційні коливання є руйнівними для нас. Особисто мене достатньо складно вивести з себе. Але навіть людей, які заподіяли мені в житті багато болю і страждань, я простила, побажавши їм щастя. Адже як людина глибоко віруюча я апріорі не можу відчувати такого руйнівного почуття як ненависть", - сказала Наталя.


Наталя не наважилася оголити груди

Ворона, яка має дорослого сина від Шуфрича, неодноразово казала, що хоче ще й дочку.

Мрія Наталі народити другу дитину близька до здійснення

"Материнство - це найпрекрасніше почуття. У дитинстві я мріяла стати багатодітною мамою. Навіть будучи ще неповнолітньою, працювала в дитячому садку і отримувала від цього неймовірну насолоду. Мені було приємно, що я роблю щось хороше для діток. Спілкування з дітьми завжди приносило мені радість. Це такий особливий світ, перебуваючи в якому ти обов'язково відчуваєш щастя. І я без зайвої скромності скажу, що вважаю себе сміливою жінкою, адже зважитися народити дитину в 40 років зможе не кожна!" - заявила жінка.

40-річна Ворона вважає себе дуже сміливою жінкою

У чоловіках Ворона найбільше цінує відповідальність, щирість і відданість.

"Мій чоловік має бути зі мною поруч не просто фізично, а в першу чергу ментально. Духовно, на якомусь іншому, особливому рівні. Любити відверто, відкрито і всією душею. Я почуваюся щасливою людиною, бо знаю, що таке любов. У моєму житті було дуже багато чоловіків, які хотіли бути зі мною, але досить мало чоловіків, готових прийняти моє життя. Поруч зі мною може бути тільки сильний чоловік", - зауважила Наталія, яка продюсує свого 24-річного бойфренда Андрія.

Фото "Viva!"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів