Монро: Я для країни зробила більше, ніж деякі політики

5 вересня 2014, 16:44

Травесті-діва Монро цього року підводить підсумки 15-ти років своєї творчої діяльності. Крім того, що вона називає себе втіленням свободи слова в Україні, вона ще й впевнена, що зробила для країни більше, ніж деякі політики.

4-го вересня в одній з київських галерей відкрилася виставка фотографій Монро під назвою "КіСМонро", що розшифровується як Книга і Слово.

Виставка складається з 15-ти світлин, на кожній з яких Монро втілила 15 літературних героїнь.

"Спочатку в мене була ідея випустити календар, але потім я подумала, що цього року виповнюється 15 років моєї творчої діяльності. Цифра 15 мені подобається, тому що вона непарна. До того ж я все життя читаю, правда у школі не любила класику, а зараз у ній знаходжу відповіді на усі свої запитання", - розповіла тарвесті-діва ТаблоIDу.


На честь 15-річчя своєї діяльності Монро створила виставку на тему літератури

"Я завжди вважала, що книга – це найкращий подарунок, порадник. Книга – це той засіб, за допомогою якого я можу заснути, а сон – це найголовніше. Засинати треба з хорошими думками та почуттями", - зауважила вона.

Спочатку Монро хотіла вибрати 15 героїнь українських авторів, але не змогла підібрати стільки відомих персонажів.

Над проектом працювало 5 осіб, зокрема фотограф Ірина Джуль, відома за проектом "Казковий Київ".

Монро особисто виступала автором усіх костюмів та макіяжу, і сама обирала локації.

Травесті-діва сама вигадувала стиль, макіяж та знаходила локації

"Хвалитися своєю роботою я не буду, бо і так знаю, що зробила круто. А книга – вона краще бомби. Візьміть до рук книги замість вибухівок", - закликала артистка і додала, що віддає перевагу паперовим книжкам, бо любить відчувати запах паперу.

Що ж до бюджету виставки, у рамках якої відбудеться низка майстер-класів та лекцій на тему моди, кіно, фото і книг, то про це Монро сказала наступне:

"У мене є хороші партнери, а виставка мені обійшлася приблизно в одну сумку Ганни Герман".

На свій проект артистка витратила приблизну вартість однієї сумки від "Chanel"

На зауваження про те, що користувачі мережі пишуть, аби вона йшла воювати, Монро заявила:

"Кожен має займатися своєю справою. І людина, яка отримала професію військовий має виконувати свої обов’язки. Я - артистка і моя професія скоріше розважати. Однак, якщо треба буде, я піду воювати. Хоча спочатку варто визначитися, кого захищати. Свою родину і своїх близьких я зможу захистити".

"У цій війні відбувається маніпуляція свідомістю не лише українців, але й народів всіх сусідніх країн. Це бійка капіталів, грошей та двох кнопок", - наголосила артистка.

Лоліта з Монро вийшла досить переконлива

А тим, хто радить іти їй на війну, Монро сказала:

"Підведіться, подивіться у дзеркало та запитайте, що ви зробили для цієї держави. Що ви зробили для України, для себе та для своїх близьких. І намагайтеся на це чесно відповісти. І я впевнена, що вони пишуть не із зони АТО, а сидячи вдома на м’яких диванах, при цьому проглядаючи фото та сторінки, де я висловлюю свої думки. Я для цієї країни зробила набагато більше, ніж деякі політики, тому що я - втілення свободи слова у цій країні. І насолода Монро триває. Я нікуди не збираюся зникати, і це лише початок мого життя".

"А виставкою я підсумувала етап свого життя, коли Монро асоціювалася з веселощами, з келихом шампанського. Зараз я думаю дещо інакше. Мені хочеться у своїй творчості тепер сформувати інший меседж. Цим я займатимусь наступні 15 років", - поділилася Монро.

"А якщо комусь щось не подобається, то у вас завжди є вибір. Але я з України нікуди не подінусь. Тому давайте шукати компроміс. Я не закликаю мене розуміти, приймати, просто не дратуйте мене та інших", - сказала вона.

У рамках виставки також функціонує bookcrossing - тобто можно прийти з книгою та обміняти її на якусь з тих, що вже є у галереї
Монро упевнена, що залишиться в Україні та продовжить творити

Фото "Tochka.net"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів