Зіркові батьки виступили за відповідальне споживання алкоголю

23 вересня 2014, 11:59

"До повноліття - ніякого спиртного!".

Про це ще раз вирішили нагадати суспільству українські знаменитості, підтримавши міжнародний День відповідального споживання пива.

Селебітіз знялися у відео-роликах, в яких звертаються до всіх батьків з проханням провести відверту розмову зі своїми дітьми.

Турботлива мама Тоня Матвієнко поділилась маленькими секретами свого спілкування з дитиною. Співачка зізналася, що "грати роль суворої мами" не виходить, адже вони з донькою стали справжніми подругами. Тому потрібно вести діалог на рівних і домовлятися. "Відповідальність починається з нас, з сім’ї", - визнала Тоня.


Відомий український автор та виконавець Арсен Мірзоян розповів, що він, як колишній гравець КВК, спілкується з сином з гумором навіть на серйозні теми: тривалі лекції не настільки ефективні. Співак домовився зі своєю дитиною, і радить іншим батькам показати своїм дітям, що є багато інших яскравих сторін життя.

Знаменита телеведуча і актриса Даша Малахова закликає не говорити з дитиною категорично, а будувати спілкування на домовленостях, вирішувати питання в діалозі. За словами ведучої, необхідно непомітно підштовхувати дитину до правильних рішень.

Фронтмен групи "Mad Heads" Вадим Красноокий закликає показувати своїй дитині хороший приклад, не створювати зайвого ажіотажу навколо теми алкоголю. Потрібно відкривати в дитині такі сторони і якості, щоб їй було цікаво з собою, адже "алкоголь може почекати до повноліття".

Режисер і телеведуча Жанна Бадоєва розповідає про спілкування зі своєю дитиною: "Діти самі вирішують, як їм вчинити, у нас проблем в таких питаннях не було. Дитину завжди потрібно спрямовувати у кращу сторону, пояснювати й аргументувати, чому алкоголь - не найкраще проведення часу для підлітка".

Лідер гурту "Скрябін" Андрій Кузьменко, наприклад, домовився з донькою, що вона не вживатиме алкоголь до 18 років.

Столична команда активістів "САН ІнБев Україна" готова почати шлях запланованими маршрутами. В День відповідального споживання пива в торгових точках учасники акції нагадають: споживати спиртні напої можна тільки повнолітнім громадянам.

Денис Хренов, директор з правових питань та корпоративних відносин компанії "САН ІнБев Україна" розклеює інформаційні стікери, які нагадують і продавцям, і покупцям, що продаж будь-якого алкоголю неповнолітнім громадянам заборонений.

Продавців попереджають листівками

Співробітники "САН ІнБев Україна" роздають інформаційні листівки продавцям для попередження продажу алкоголю особам, які не досягли 18 років.

"Мій син - підліток. Як і кожна мама, я в першу чергу зацікавлена в тому, щоб алкоголь не продавали особам, які не досягли 18-річного віку. Тому сама ніколи не продам спиртне неповнолітнім", - зізналася одна з працівниць сфери торгівлі.

Нагадаємо, День відповідального споживання пива проходить щорічно у вересні в 24-х країнах світу. Він спрямований на підвищення рівня пивної культури. Ініціатором Дня відповідального споживання виступає лідер світового пивоварного ринку - компанія "Анхойзер-Буш ІнБев", яку в нашій країні представляє ПАТ "САН ІнБев Україна".

Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів