Побачення по-одеськи: "Maserati", "SOCAR", ретрофутуризм та просеко

10 жовтня 2014, 13:01

Перший вікенд жовтня в Одесі пройшов в атмосфері італійського колориту та азербайджанського темпераменту, які поєднала українська земля в рамках "Maserati & SOCAR test-drive".

Експериментальна концепція заходу виявилася простою та приємно вразила гостей. VIP-одесити особисто випробували та поганяли на автівках "Maserati", відчувши їхні потужності з пальним "Nano" мережі АЗК "SOCAR", рекомендованим офіційним дистриб'ютором "Maserati" в Україні.

Гостям тест-драйву представили весь автомобільний ряд "Maserati" – повнопривідні "Ghibli" і "Quattroporte", кабріолет "GranCabrio" та елегантний "GranTurismo".

Арт-простір у лаунж-зоні автозаправного комплексу, облаштований виставкою ретрофутуристичних фото, розповідав гостям історію бренду "SOCAR" та марки "Maserati", яка у 2014 році відзначає 100-річчя з дня заснування.


Підкреслити видатну історію перегонів автобренду "Maserati" з Італії на тест-драйв приїхали два пілоти Марко Кавіджолі (Marco Cavigioli) и Алессандро Мерцагора (Alessandro Merzagora), аби продемонструвати гостям заходу по-справжньому вищий пілотаж.

Спортивний седан бізнес-класу "Ghibli" викликав у гостей особливий інтерес.

Цей автомобіль з чудовими техніко-експлуатаційними характеристиками, спортивною зовнішністю, керованістю і комфортом у поєднанні з високоякісним пальним "Nano" bу SOCAR демонстрував потужність двигуна в 410 к.с. при 5500 об/хв.

Зі стану спокою до швидкості 100 км/год "Maserati Ghibli" з двигуном V6 розганяється за 4,8 с і досягає максимальної швидкості 284 км/ч. Ціна новинки стартує від 67 тисяч євро.

Частували VIP-одеситів наїдками європейської та ексклюзивної азербайджанської гастрономічної традиції.

Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів