Нова радниця міністра економіки любить пристрасні фото, підбори та Україну

7 січня 2015, 13:56

Днями міністр економіки Айварас Абромавичус обрав собі рідницю – громадянку Естонії Яніку Мірило, яка має українське коріння.

Вона є виконавчим директором Асоціації міжнародних інвесторів UVCA, експертом Агентства електронного уряду України, членом ради директорів UАngel та радником Голови комітету закордонних справ Парламенту Естонії.

Крім всього, Яніка має яскраву зовнішність кінозірки, яку не приховує під невиразними діловими костюмами, а навпаки підкреслює високими підборами, мереживними тісними сукнями та мейкапом.

 Новоспечена радниця Абромавичуса має пухкі губи (від природи?) та спокусливий погляд
 З фігурою у жіночки теж все гаразд, і вона це постійно демонструє

На сторінці радниці у Facebook можна знайти багато цікавих світлин, зокрема, з чоловіком та сином, а також з ножем і гітарою.

 Яніка має чоловіка та сина
 Експериментувати з фото Мірило теж любить
 Схоже, вона ще й на гітарі грає

Попри іноземне громадянство, Мірило наполягає на тому, що її батько – українець, а сама вона чудово знає українську та любить країну, у якій зараз працює. Про це свідчать фото у вишиванці, у майці з тризубом та аватарка з освідченням у коханні до України.

 "Ну і щодо іноземки - мій батько українець (з Кам'янець-Подільського), одна з моїх рідних домашніх мов - українська", - написала Яніка у мережі
 Свій патріотизм жінка підкреслює вбранням
 Після свого призначення Мірило змінила аватарку - тепер її сторінка у Facebook виглядає так

До слова, Мірило відповідатиме за напрям залучення інвестицій, поліпшення інвестиційного та бізнес-клімату, координації міжнародних програм і розробку рішень електронного уряду.

Судячи з численних фото, Яніка не байдужа до підборів, жіночних суконь та хутра
 Ось такий "янгол" працюватиме з міністром економіки

Фото з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів