Лобода в Мексиці налякала маму крокодилами. ФОТО

24 лютого 2015, 13:10

Співачка Світлана Лобода влаштувала собі і своїм дівчатам канікули у Мексиці. Разом з мамою і дочкою артистка відкрила для себе цю екзотичну країну.

Враженнями від подорожі Лобода поділилася х журналом "Viva!".

"Мексика стала для мене великим відкриттям", - зізналася Світлана.

"Подорожуй я сама, обов'язково вирушила б у самі нетрі. Але, відпочиваючи з дитиною, ми "дикої" Мексики так і не побачили", - уточнила співачка.


Обличчя доньки Лобода так і не показала, але принаймні видно, що дівчинка - шатенка

Щоправда, дечого мама Лободи все-таки налякалася.

"Розмістившись в одному з центральних готелів міста, моя мама була в дикому жаху від того, що навпроти житлових будинків, розташованих вздовж центральної вулиці Канкуна, тягнеться обрив з болотом, що кишить крокодилами. Дорога, що розділяє цей обрив і житлові квартали по периметру рясніла табличками "Обережно, крокодили! Не прогулюйтеся!" - розповіла Світлана.

Крокодили поряд із центральною вулицею міста налякали маму співачки

"Місцеві таксисти розповідали мені, що по цих вулицях гуляти не варто, особливо в темний час доби, коли алігатори виходять на полювання, виловлюючи кішок і собак. Моя мама, звичайно, була шокована побаченим. Доводилося заспокоювати: "Мамо, це ж Мексика, ти повинна розуміти, куди ми приїхали", - поділилася артистка.

Позасмагати Свєта теж встигла

А от сама Лобода зацікавилася культом смерті, поширений у Мексиці.

"Я ставлюся до смерті дуже спокійно, і вважаю, що якщо нам не дано цього уникнути, важливо зробити все, щоб прожити повне, насичене життя", - сказала вона.

Лобода пробіглася узбережжям під похмурим небом

До речі, донька Лободи Євангеліна росте великою модницею та навіть у подорож взяла речей більше за зіркову маму.

"За традицією, багажу у Єви було більше, ніж у мене. У неї відмінний смак, і мені подобається, що вона любить вбиратися. А мені в поїздку потрібен лише паспорт, окуляри, фотоапарат-лійка, пара футболок і шорти", - зауважила Свєта.

Мексика для Світлани стала справжнім вікдриттям
Поки що самотня Лобода відпочиває у жіночій компанії

Фото надані прес-службою

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів