Білявка Мейхер зняла кліп у стилі інь-ян. ФОТО. ВІДЕО

5 березня 2015, 12:17

Співачка Надія Мейхер продовжує експериментувати. Крім того, що з кожною новою піснею Надя вдосконалює свій вокал, вона ще й постійно шукає нові образи.

Днями свят побачило відео Мейхер на пісню "Останься", в якому співачка намагалася втілити два протилежних символи, які, на її думку, присутні у кожній жінці - інь та ян.

Для відео Надія навіть приміряла образ білявки.

Мейхер вдягли у білу перуку та поставили на високу платформу

"Це як інь і ян, які незримо присутні в кожній жінці, проявляючи в її житті той чи інший стан", - прокоментувала артистка.


Надя намагалася показати інь та ян

"Я хотіла показати жінку, яка розуміє, що стосунки вирішені наперед, що майбутнього немає, в той же час вона все одно продовжує любити до кінця. Усвідомлення цього не дозволяє сходити з розуму від безвиході. Тому що навіть кінець чогось - це початок чогось нового. І завжди є надія, що слідом за цим прийде щось нове, і чорна смуга життя зміниться на білу, а після мороку ночі настане світанок", - сказала Мейхер.

Окрім Наді, у кліпі ніхто не знімався

Режисером виступила фотограф Марія Маслій, яка обрала японську стилістику для відео.

"Зміна кольорів - лише видима символіка цих змін. Відносно стилю - нас надихнули японські мотиви. Декорація прикрашена полотнами з віршами авторства Надії. Вона залишає їх у минулому і починає життя з чистого аркуша. Автор ідеї та сценарію - Надя", - розповіла ТаблоID Марія.

Білий колір домінує у кліпі Мейхер
Важко приховати усі достоїнства Наді під тісною сукнею...

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Фото з Facebook Мейхер, відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів