Лобода у новому відео подумки вбиває чоловіка-зрадника. ФОТО. ВІДЕО

9 березня 2015, 12:38

Співачка Світлана Лобода напередодні Міжнародного жіночого дня презентувала відео на пісню "Не нужна", яка стала для артистки дуже особистою.

Кліп, знятий у Португалії, Лобода назвала молитвою про жінок з розбитими серцями, які змушені долати біль і зради, борючись за своє крихке щастя.

За сюжетом, жінку зраджує чоловік, з яким в неї, здавалося, була ідеальна родина з двома дітьми.

"У нашій новій відеороботі ми відображаємо ту реальність, в якій існує величезна кількість жінок - світ зрад, розставань і падіння моралі. Найпотаємніше знецінюється. Стосунки стають тягарем, вірність єдиній людині вимагає величезної відповідальності, і тому люди воліють всіляко уникати зобов'язань", - прокоментувала Лобода.


У відео Лободи ідеальну сім'ю розбиває зрада чоловіка

"А наш кліп - це заклик думати один про одного кожну хвилину і не забувати, що ми у відповіді не тільки за тих, кого полюбили, а й тих, кого привели в цей світ", - додала співачка.

Світлана зіграла маму двох дітей

Зйомки кліпу відбувалися на скелястих узбережжях Португалії, включаючи "золоті" піски Атлантики і міські квартали Лісабона. А сюжет багато в чому продиктований особистими переживаннями артистки і пов'язаний з розставанням з цивільним чоловіком Андрієм Царем.

На роль чоловіка Лободи взяли португальця

Сценаристом і режисером відео виступила продюсерка Лободи Нателла Крапівіна.

"Емоційний сюжет чіпає тільки в тому випадку, якщо в ньому є драматургія, яку можна провести через все відео. Мені здається, у нас це вийшло", - зауважила Свєта.

Той момент, коли жінка бачить свого чоловіка з іншою, та ще й вагітною
А це героїня Лободи вбиває коханого
Інтрига відео в тому, що кожен обирає свій фінал

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео з YouTube, фото надані прес-службою

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів