"Океан Ельзи" представив чорно-білий кліп про "не твою війну". ВІДЕО

27 квітня 2015, 11:05

Гурт "Океан Ельзи" представив відео на пісню "Не твоя війна", у якому взяли участь шанувальники групи.

Головною ідеєю кліпу є випадковий вибір між темною та світлою сторонами, тому візуальний ряд поділений на білий та чорний.

За словами Вакарчука, тема пісні є непростою для зізнання навіть самому собі. Адже, українцям, протягом багатьох століть постійно нав’язують ззовні чиїсь думки, дії і, навіть, війни. Нині настав час брати відповідальність та ініціативу на себе.

Перша частина відео - біла
Вакарчук у білій вишиванці заспівав про війну

"Головна битва – всередині кожного з нас, всередині нашого суспільства. Адже "твоя війна" - це боротьба з власними комплексами, страхами щось змінити, вплинути на те, що відбувається навколо тебе, не звинувачувати "десь і когось", а брати ситуацію в свої руки. Це - надскладно, та без цього немає успішного майбутнього ні у людини, ні у суспільства, ні у країни", - заявив Вакарчук.


Головним символом відео стала монета, яку кидають, щоб визначити долю

Режисером, автором ідеї кліпу став відомий британець Говард Грінхол, який вже знімав кліп на пісню "Обійми".

Одним з головних елементів відео є така собі монета випадкового вибору між темною та світлою сторонами. Цей образ виник з ідеї режисера зобразити суспільство, яке чекає, а не діє, яке відсторонено спостерігає, в який же бік впаде монета, "пощастить-не пощастить" в черговий раз. А це – шлях занепаду, а аж ніяк не розвитку.

Святослав наголошує, що ця війна - не твоя

Як відомо, для зйомок у кліпі через соцмережі було запрошено шанувальників. Врешті у відео знялися 400 осіб з різних міст.

Наприкінці чорне та біле все ж таки зіткнулися

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів