Косметологія, що омолоджує

27 травня 2015, 14:17

Новий салон краси з витонченою назвою "I AM" відкрився у центрі Києва, на вулиці Тургенєвській і одразу заявив про свої амбітні плани стати одним із лідерів вітчизняної індустрії краси у сегменті косметології.

Власники "I AM" обладнали салон найсучаснішими апаратами, що представлені на світовому ринку сьогодні, дібрали для своїх клієнтів професійні косметичні лінійки - Oxygen Botanicals и HydroPeptide. Одним словом створили для клієнтів "I AM" – абсолютну зону комфорту і затишку, для того аби в умілих і кваліфікованих руках косметологів салону ви змогли привести своє тіло і обличчя у повну бойову готовність. Не забуваємо, що часу вже обмаль, літо – на порозі.

Анна Компанієць, керівник салону краси "I AM"

До офіційного відкриття салон "I AM" три місяці поспіль працював у тестовому режимі, за цей час вже близько 200 клієнтів змогли спробувати якість послуг і перевірити їх результативність.


Серед найпопулярніших косметологічних процедур, що вже знайшли своїх постійних клієнтів можна назвати такі: процедури з ліфтингу обличчя, які косметологи "I AM" проводять за допомогою апаратів мікротокової терапії і RF. До речі, вже після першої процедури спостерігається миттєвий і просто блискучий результат.

Павло Гринишин, компанія "Салонний маркетинг"
Олег Клименко, щасливий власник призу, що було розіграно на вечірці, - Сертифікат на 3000 грн

Змоделювати овал обличчя і контури тіла косметологи "I AM" радять за допомогою французького апарату вакуум-роликового і банкового массажу DXTWIN Starvac, який комплексно покращує стан шкіри, а підсилює результат – апарат RF, який працює локально на проблемній ділянці тіла. Такий комбінований вплив двох апаратів дозволяє на 30-40% покращити візуальний ефект вже після першої процедури, а курс процедур кардинально змінить на краще структуру вашої шкіри.

Ще однією фішкою салону є VIP-кабінет, де одночасно в комфортній і затишній атмосфері майстри салону проведуть 3-5 необхідних процедур, як-то: ліфтинг з глибоким зволоженням обличчя, педикюр, манікюр, експрес – зволоження і живлення волос, та ще й з укладкою.

Ігорь Корж
Анна Баранько, директор Happy Zona, Лиско Наталля, методист Happy Zona, Юлія Ублінських
Андрій Паутов, Центр здорового волосся Ruben Hair
Руслан Петіш, технолог Milk Shake
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів