Косметологія, що омолоджує

Середа, 27 травня 2015, 14:17

Новий салон краси з витонченою назвою "I AM" відкрився у центрі Києва, на вулиці Тургенєвській і одразу заявив про свої амбітні плани стати одним із лідерів вітчизняної індустрії краси у сегменті косметології.

Власники "I AM" обладнали салон найсучаснішими апаратами, що представлені на світовому ринку сьогодні, дібрали для своїх клієнтів професійні косметичні лінійки -  Oxygen Botanicals  и HydroPeptide. Одним словом створили для клієнтів "I AM" – абсолютну зону комфорту і затишку, для того аби в умілих і кваліфікованих руках косметологів салону ви змогли привести своє тіло і обличчя у повну бойову готовність. Не забуваємо, що часу вже обмаль, літо – на порозі.

Анна Компанієць, керівник салону краси "I AM" 
 
 

До офіційного відкриття салон "I AM"  три місяці поспіль працював у тестовому режимі, за цей час вже близько 200 клієнтів змогли спробувати якість послуг і перевірити їх результативність.

Серед найпопулярніших косметологічних процедур, що вже знайшли своїх постійних клієнтів можна назвати такі: процедури з ліфтингу обличчя, які косметологи  "I AM" проводять за допомогою апаратів мікротокової терапії і RF.  До речі, вже після першої процедури спостерігається миттєвий і просто блискучий результат.

 
Павло Гринишин,  компанія "Салонний маркетинг"
 
 
Олег Клименко, щасливий власник призу, що було розіграно на вечірці, - Сертифікат на 3000 грн

 

Змоделювати овал обличчя і контури тіла косметологи  "I AM"  радять за допомогою  французького апарату вакуум-роликового і банкового массажу DXTWIN Starvac, який комплексно покращує стан шкіри, а підсилює результат – апарат RF, який працює локально на проблемній ділянці тіла. Такий комбінований вплив двох апаратів дозволяє  на 30-40% покращити візуальний ефект вже після першої процедури, а курс процедур кардинально змінить на краще структуру вашої шкіри.

Ще однією фішкою салону є VIP-кабінет, де одночасно в комфортній і затишній атмосфері майстри салону проведуть 3-5 необхідних процедур, як-то: ліфтинг з глибоким зволоженням обличчя, педикюр, манікюр, експрес – зволоження і живлення волос, та ще й з укладкою.

 
Ігорь Корж
 
 
 
 
Анна Баранько, директор Happy Zona, Лиско Наталля, методист Happy Zona, Юлія Ублінських
 
 
Андрій Паутов,  Центр здорового волосся Ruben Hair 
Руслан Петіш, технолог Milk Shake


Останні матеріали
Більше матеріалів