Iлона Зозуля стала переможницею кубка України WBPF2015

3 червня 2015, 10:00

Нещодавно вiдбувся кубок України Всесвiтньої федерації бодiбiлдингу та фiтнесу WBPF, в якому приймала участь велика кiлькiсть спортсменiв-професiоналiв. Для таких змагань учасникам необхiдно було готуватись не менш як за три мiсяцi. Це були щоденнi тренування, заняття з позування, за допомогою яких спортсмен може правильно викручувати та показувати м’язи на сценi, а також особлива дiета, яка допомагає висушити пiдшкiрний прошарок жиру, для бiльшого рельєфу м’язiв, щоб їх було краще видно.

Переможницею у номiнацiї "модель-фізик" стала всiм вiдома модель та спiвачка Iлона Зозуля! До її численних перемог додолась ще одна!

Нагадаємо, що Iлона Зозуля - одна з найсексуальнiших дiвчат країни, вiдома модель Європи, Азii та країн СНГ, спiвачка "ILONA", "Завидная невеста 2014", двічі була на обкладинці журналу "XXL" та переможниця престижного конкурсу МiccicУкраїнаIнтернацiонал 2014 року.


Нещодавно українську красуню запросили знятися в новому кліпі Natan feat "Чуєш, ти че така зухвала, а?". Для іменитої красуні ці зйомки не перші, українська красуня знає як правильно себе подати і як в камеру подивитися, тому зйомки пройшли чудово
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів