Харчишин з Корогодським дебютували у театрі. ФОТО

16 жовтня 2015, 17:50

Лідер гурту "Друга ріка" Валерій Харчишин раптом вирішив податися у театральні актори.

Разом з олігархом та самовисуванцем у мери Гаріком Корогодським музикант дебютував на сцені київського театру оперети у комедійній виставі "Історія кохання для дорослих".

Як повідомляє прес-служба, партнерами дебютантів по сцені стали телеведуча Яніна Соколова, народні артисти України Олексій Вертинський, Людмила Смородіна та Анатолій Гнатюк.

Харчишин вперше вийшов на сцену як актор

Вистава "Історії кохання для дорослих" - це шість новел за мотивами твору польського драматурга Збігнєва Ксёнджіка. У своїх діалогах актори піднімають проблему стосунків у сім'ї, про які люди зазвичай говорять лише вдома на кухні.


У виставі також грають народні артисти Олексій Вертинський і Людмила Смородіна

"Коли я був маленьким - мріяв бути актором, неважливо де і яким, головне - грати. Але замість театру в руках опинилася труба, бо намагатися стати актором в райцентрі - як дерматовенерологом в монастирі", - прокоментував Харчишин.

Корогодського останнім часом забагато всюди, тепер ще і в театрі

"Сьогодні, поряд з великими акторами, я отримав нові справжні емоції і неймовірне задоволення Можливо, це комусь навіть сподобалося, тому я не збираюся, як бог дасть, від цього відмовлятися", - написав музикант у соцмережі.

Харчишин із Соколовою вдають любов?

"Безумовно, щось в мені перевернулося. Перебувати на сцені, та ще поряд з великими, незрівнянно ні з чим. Спасибі всім, хто повірив!" - написав у Facebook Корогодський.

Трохи незвично бачити Валерія в такому образі
Зате Харчишин нарешті здійснив дитячу мрію

Фото Валерії Ландар

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів