Гурт DZIDZIO презентує "космічне" відео на пісню "MARSIK"

П'ятниця, 15 січня 2016, 17:03

Дзідзьо дуже любить дивитися фантастику і вірить, що ми не одні у Всесвіті, і, як виявляється, це правда. Дзідзьо, Лесик і Юлік випадково познайомились з Марсіком і тепер у Дзідзя є новий друг з космосу, у якого він розпитує все про наше майбутнє, про те, як все влаштовано у космосі.

 

Міжпланетна дружба перетворюється на "любовний трикутник", коли між Дзідзьо та Марсіком стає симпатія і ревнощі до чарівної музи гурту DZIDZIO Наді. 


Чим закінчилася ця незвична історія знайомства? Всі інтриги гурт DZIDZIO разом з режисером Сергієм Ткаченком розкриває у новому кліпі.


Ідеєю кліпу "MARSIK" є кумедна пародія на голівудські фільми, що справляє враження, ніби глядач  гортає глянцевий журнал та переглядає постери кінострічок.

 


Пісня "MARSIK" написана українською та англійською мовами Дзідзьом в співавторстві з давнім другом гурту Вовою зі Львова, попередньою спільною роботою яких була пісня "Павук".


Для образу Марсіка команда гримерів виготовляла з особливого латексу в спеціальній печі за зліпками обличчя та рук актора  маску та рукавиці, що повинні були випікатись та застигати близько 10 годин. Зйомки кліпу у павільйоні, який пофарбували трафаретними написами для зйомок DZIDZIO, тривали майже добу, з перервами тільки на перелаштування декорацій.

 
 
 


Дивіться музичний кліп "MARSIK" на офіційному каналі гурту DZIDZIO -https://youtu.be/oOaVy5hClc0


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів