Михайло Поплавський знову став шеф-кухарем країни

Субота, 2 квітня 2016, 19:09

Національний проект "Шеф -кухар країни" повернувся на телеекрани в новому автентичному форматі. Автор і ведучий програми, знаменитий шоу-мен, ресторатор Михайло Поплавський в тандемі з вітчизняними зірками готує хітові страви української кухні - оригінальні і з вигодою для гаманця.

Новий сезон українського кулінарного шоу стартував в суботу, 2 квітня, в ефірі телеканалу "Ера".

 

Кожен випуск національного кулінарного шоу несе цікаву, а головне корисну інформацію завдяки рубриках: "Кулінарні новини", "Корисно знати", "Еко - тренд". Всі вони спрямовані на популяризацію здорового харчування продуктами вітчизняного виробника. За словами автора, ідеологія його програми проста:

"Українцям-українське!". І додає: "Еко-продукти - невід'ємна складова здоров'я нації. За великим рахунком, це національна безпека країни". У цьому Михайла Михайловича підтримують і зіркові гості програми. На кухню до Поплавського вже запрошені імениті українські спортсмени, музиканти, режисери та ресторатори. Всі вони поділяться не лише секретами власних страв, а й цікавими історіями з життя.

 

Першими гостями на кухні Поплавського були народні артисти України Павло Зібров, Наталя Бучинська, Анатолій Матвійчук, відомі телеведучі Петро Мага та Костянтин Грубич.

Павло Зібров готував "Качку по-польськи під журавлинним соусом" 
Наталія Бучинська розкрила родинний рецепт приготування великодньої паски
Поет і телеведучий Петро Мага поділився рецептом улюбленої страви - "Гарбуз із сухофруктами"
Поет-пісняр, композитор Анатолій Матвійчук дивував своєю майстерністю з приготування "Салату з качиної грудкою"

Від "Українського ляща з часником", приготованого Костянтином Грубичем, не могли відірватися як Поплавський, так і сам автор страви
 

До речі, напередодні зйомок чергового сезону кулінарного шоу Михайло Поплавський разом з друзями: продюсером Володимиром Бебешко, народними артистами України Павлом Зібровим і Наталією Бучинської обговорили можливість відродження і інших популярних всеукраїнських телепроектів: "Українська пісня року", "Крок до зірок", "Мамо, вічна и кохана", Шевченківського вечора " Ми діти твої, Україно! ".

Фото с Facebook


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів